Pinned Specifikacije novih Duo i Solo recivera

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• wolf1976 wrote:

Evo posto se nista ne pise od jucer,samo da pitam jednu stvar.
      Jeli tko primjetio da puca(prekida) zvuk preko Mytube plugina?
      Naime kad se pokrene bilo koji video,nakon min. gledanja zvuk pocne pucketat u intervalu otprilike svakih 10ak sec.
      Ne znam jeli to samo na BlackHole image-u ili je opcenito do Mytube plugina??
      @Miro,ima li naznaka kad ce novi image sa novim driverima?

Bogami meni ne pucka nista na MyTube istina ja koristim najnoviji BH image koji nije vani
      ali ne sjecam se da sam imao problema ni sa starim.

Sto se tice drivera na njima se jos radi
      istina u tom novom image ce biti ne beta vec zvanicni driveri koji su nesto bolji od starih
      ali to jos uvjek nije 100% ali radi se na tome.
      vuplus-community.net
    • Ako bi netko od vlasnika Solo2 prijemnika mogao probati media player mogucnosti ovog prijemnika. Da li moze pokretati fajlove mts, m2ts i da li moguce moze pokrenuti BluRay BDVM i BD ISO sadržaje.

Također me zanima da li postoji kakav Torrent plugin i da li uopce postoje kakve naznake da se na ovom prijemniku pojacaju media player mogucnosti jer pretpostavljam da to procesor i ostalo omogucuju posto neki media playeri imaju slabije resurse od ovog stroja.
    • Moze li mi netko provjeriti jednu stvar na Vu+ Uno 2:

ako istovremeno imam spoejna dva TV jedan na component izlaz jedan na HDMI, dali na HDMI daje output 1080p a na component 1080i ? (moze se provjeriti na istom TV-u)

Pitam jer imam u dnvenoj sobi 1080p tv a u spavacoj na component cablu tv s maximum 1080i. Pretpostavljam da Vu salje automatski signal na component 1080i.

Hvala unaprijed?
      Pioneer KURO LX-5090,
      Samsung LE26R41
      Vu+ Duo 2 1Tb
      SkyHD Amstrad DRX890 1.0Tb + Sky HD Entertainment Package
      PS3
      Lenson Heat 105 cm multifeed 7e 9e 13e 16e 19e 23.5e
      Gibertini 105 cm 28e
      iPad 2018
      iPhone 5s
      Apple TV 3
      Yamaha RX-V 473
      Q-Acoustics 2020 Bookshelf Speaker Pair
      PIONEER S-21W subwoofer

Top site: [url='https://www.flatpanelshd.com']Flat Panels[/url]
    • Marac wrote:

Moze li mi netko provjeriti jednu stvar na Vu+ Uno 2:

ako istovremeno imam spoejna dva TV jedan na component izlaz jedan na HDMI, dali na HDMI daje output 1080p a na component 1080i ? (moze se provjeriti na istom TV-u)

Pitam jer imam u dnvenoj sobi 1080p tv a u spavacoj na component cablu tv s maximum 1080i. Pretpostavljam da Vu salje automatski signal na component 1080i.

Hvala unaprijed?

Skuzio sam da ustvari Solo2 nema component output. Steta.
      Pioneer KURO LX-5090,
      Samsung LE26R41
      Vu+ Duo 2 1Tb
      SkyHD Amstrad DRX890 1.0Tb + Sky HD Entertainment Package
      PS3
      Lenson Heat 105 cm multifeed 7e 9e 13e 16e 19e 23.5e
      Gibertini 105 cm 28e
      iPad 2018
      iPhone 5s
      Apple TV 3
      Yamaha RX-V 473
      Q-Acoustics 2020 Bookshelf Speaker Pair
      PIONEER S-21W subwoofer

Top site: [url='https://www.flatpanelshd.com']Flat Panels[/url]
    • Ja sam svoj Solo2 prodo
      “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
      youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4
    • Dobio sam novi i njega sam prodo
      “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
      youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4
    • wolf1976 wrote:

2 dana bez ikakvih komentara...Sta se desava,svi ste prodali receivere,ili je opci strajk!?U glavnom,moji dojmovi su negativni sa driverima od 7/02,slika je ostala mutna na sd kanalima kao i prije.Ali nasao sam neke beta drivere od 6/02 sa kojima je slika puno bolja.

Zanimljivo je ovo. Volio bih da vidimo utiske i drugih koji su probali da li su zadnji public drajveri popravili sliku kako pise u logu ili to samo timovi pisu reda radi :thumbdown:
      I da li i drugima lici da su ti beta drajveri puno bolji kad je kvalitet slike u pitanju ?
      Праштањем уврjеда човjек се уподобљује Богу=показује Божански карактер.Праштање је мjера љубави!Бог је Љубав и зато је Он и Непресушни Извор праштања. Најкрвавији догађај у историји је Распеће Господа Исуса Христа на Велики Петак.И шта Спаситељ моли за Своје мучитеље са Крста? ”Оче опрости им, јер незнају штo чине"(Na latinici-OVDJE)

VU+DUO i td
    • ni na jednom bh imageu ranije pa ni sada na ovom 179 nece da mi radi inadyn dns ... popunim sve ispravno ali od updatea ni glasa .... jel ima neka caka tu ili ja negdje grijesim
      inace, , ne znam sta su drugi kupili i stavljali u njega, tek moj solo2 u kome je bh image 179, sada vec sa zadnjim drajverima od 7.febr, ima odlicnu sliku ... to mogu s pravom da potvrdim jer sam prije njega imao ip9000 kojem nikad niko nije mogao ni prinijeti po kvalitetu slike...nadalje... pluginsi, cam,snimanje na externi disk ( a i dobio sam i za ugradnju) ... sve radi perfektno...i nemam zaista, za sada, ni jednu zamjerku...
    • Inadyn radi koristim ga vec dugo.
      CrossEPG rusi ?? sta rusi to mi nije jasno
      Inace CrossEPG mi je na USB i nikada se nije srusio
      niti srusio image na VU+ solo2 cak ni onda kada skinem sve sto se da skinuti
      sa CrossEpg.
      Problema sa EPG moze biti mnogo kao sto su los EPG sa servera
      epg sa transpondera prepise epg iz CrossEPG itd ali to je tako u svim images
      baziranim na VU+ orginal Git .Razlicito je jedino sa PLI koliko ja znam.
      Dakle ako radi na VTI mora da radi i u BH jer mi nismo nista dirali u CrossEPG on je orginal kao i u ostalim images
      pa bi trebao isto da radi.
      U pli je to drugacije. No Pli ima drugih mana koje nemaju VTI i BH tako da je to stvar izbora i kompromisa.
      Meni se PLI ne svidja jer kvari grafiku skinova a za mene je grafika vrlo bitna.

Za Inadyn

Skripta za inadin izgleda ovako
      primjer:

DAEMON=/usr/bin/inadyn
      NAME=inadyn
      DESC="InaDyn dynamic DNS Client"
      INADYN_ON=1
      INADYN_USERNAME=Miki120
      INADYN_PASSWORD=anadaluzija12
      INADYN_ALIAS=jakyjaky.go.dyndns.org
      UPDATE_PERIOD=14400000
      LOG_FILE_ON=1
      LOG_NAME=/var/log/inadyn.log
      DYN_SYSTEM_ON=1
      DYN_SYSTEM=dyndns@dyndns.org

Inace Inadyn skripta inadyn_script.sh se nalazi u /usr/bin
      pa je mozes editovati adekvatnim linux/unix editorom

Za emulatore oni se svi daju naci na netu
      ima ih na Nabilosat forumu i svi gore u postovima navedeni emulatori rade.
      vuplus-community.net
    • HM

cudno meni se solo2 image nikada nije srusio sa CrossEPG
      Ustvari image mi se nikada ne rusi jedino ako ga ja ne oborim testiranjem,
      recimo skinova i plugins.

Mislim da kod tebe ipak nesto ne stima sa USB stik mountom ili slicno
      no sve u svemu ja tih problema nemam sigurno ne na solo2 sa ovoliko memorije.
      vuplus-community.net