exYu Net Radio ..... v.0.3b

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nakon instalacije izbacuje neke post-install errore, ali nakon restarta enigme svejedno svira ko veliki...

Source Code

1. root@azboxme:/var/volatile/tmp# opkg install enigma2-plugin-extensions-exyunetradio_0.4b_mipsel.ipk
      2. Installing enigma2-plugin-extensions-exyunetradio (0.4b) to root...
      3. Configuring enigma2-plugin-extensions-exyunetradio.
      4. //usr/lib/opkg/info/enigma2-plugin-extensions-exyunetradio.postinst: line 1:ELÐ4h^P4: not found
      5. Collected errors:
      6. * pkg_run_script: package "enigma2-plugin-extensions-exyunetradio" postinst script returned status 127.
      7. * opkg_configure: enigma2-plugin-extensions-exyunetradio.postinst returned 127.
    • ExYuNetR@dio . v. 0.9a

Nova verzija ... ExYuNetR@dio . v. 0.9a

Link>

Source Code

1. http://www.mediafire.com/download.php?7xvjvod55in2kvx

/ pre instalacije obrisati prethodnu verziju /

raspakujte ceo folder "exYuNetRadio"u sledecu putanju:
      \usr\lib\enigma2\python\Plugins\Extensions
      restart Enigme i u Pligins ili Blue panelu sada imate
      ExYu Net R@dio

Promene u 0.9a
      Sada je moguce automatski dodavati stanicu u Favorites listu iz bilo koje liste ...
      Dodata je lista Internationals stations...
      Kad pustitete stanicu iz Favorites otvara se Playscreen /On Air/ sa imenom stanice i inforamcijom sta se trentno emitije / naravno ako ih stanica emitije , odnosno stream sadrzi / nazalost ne emituju sve ili emituju na drugi nacin / za sada podrzan samo ID3v1 tag ...
      ....
      Sretna Nova godina i Bozic
      AZBox Elite HD / SkyStar 2 eXpress HD / Nokia Mediamaster 9200 S /
      [i]AZBox-OpenSpa 3.2 / Easy BlindScan Pro / DVB2000 V.1.84.7[/i]
    • ExYuNetR@dio v.0.9a - ipk

Source Code

1. http://www.speedyshare.com/D8bzy/enigma2-plugin-extensions-exyunetradio-0.9a-mipsel.ipk

Treba ubaciti u Azbox folder /tmp i instalirati.

Za direktore, evo postupka 'iz fotelje':
      1. Skinuti plugin sa navedene adrese i putem FTP klijenta prebaciti ga u Azbox folder /tmp.
      2. Pritisnuti Menu taster na daljincu, odabrati Plugins, zatim odabrati Sofware managment, spustiti se na Install local extension, odabrati opciju Memory /tmp, odabrati opciju Install extensions.
      3. Sa OK označiti instalaciju enigma2-plugin-extensions-exyunetradio-0.9a-mipsel.ipk i pritisnuti zeleno dugme na daljincu, nakon čega počinje instalacija plugina.
      4. Po završetku instalacije, Enigma će da se restartuje.
      5. Kad se podigne Enigma, pritisnuti taster Menu, odabrati Plugins, te iz ponuđenih plugina odabrati plugin exYu NetRadio i pritisnuti OK.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB

The post was edited 2 times, last by dvlajkovic ().

• šta pričaš ti, bre? kakva nestabilnost?
      bez potrebe tu širiš paniku i miniraš rad našeg kolege @tevesat, a bogami i mene, koji sam spakovao to u ipk.
      restart enigme je potreban da bi sistem pronašao i prikazao novi plugin, i odrađuje se standardnom komandom kao i kod drugih pluginova koji to traže.

pre objavljivanja sam testirao ipk kod mene i nije trebalo ništa drugo tj. radilo je sve stabilno odmah po restartu enigme.
      a i nije smak sveta ako restartuješ risiver - ili smo večeras nešto nadrndani, mmm?
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • a kad upališ na prekidač pozadi i koristiš isključivo za gledanje sat-kanala, bez pokretanja azplayera, da li tada daljinac stalno radi?
      ako sam te shvatio, problem sa otkazivanjem daljinca se javlja nakon izlaska iz azplayera?
    • dvlajkovic wrote:

a kad upališ na prekidač pozadi i koristiš isključivo za gledanje sat-kanala, bez pokretanja azplayera, da li tada daljinac stalno radi?
      ako sam te shvatio, problem sa otkazivanjem daljinca se javlja nakon izlaska iz azplayera?

NE. Htio sam reci: problem postoji samo izvan AZPlayera. Naron reboota radi jedno vrijeme pa stane. Ako u to vrijeme pokrenem AZPlayer, nemam u AZPlayeru problema. Ako ga ostavim na satelitu (ili kad izadjem iz playera) stane radit nakon nekog vremena.
    • Cestitke na ovom fantasticnom pluginu . Danas sam instalirao ovu novu verziju i sve radi super sto se tice E2.
      Jedino ima nekih stanica iz Hrvatske sto ne rade nikako ,kao npr.
      Bakar-Pomorski radio ,
      Rijeka -domaci radio ,
      Rijeka -Radio Trsat ,
      Split -Disco Radio,
      Split-Radio KL104.1 FM ,
      Split -Radio Stop FM ,
      Trogir-Gradski radio .
      Velika Gorica - radio City.
      Dubrovnik -laus Radio
      Zagreb - Antena Rock ,
      Cazma - Super Radio 89.FM

Na ovim stanicama sam cekao dosta dugo i nisu se otvarale .
      Inace svaka cast na ovom pluginu :thumbsup:
    • Nažalost neke stanice koje rade u svojim listama kada se dodaju u Favorites ne mogu se pokrenuti. Zašto je to tako za sada nemam odgovor.
      Pa preostaje da se slušaju iz osnovne liste.
      @Humibox pa tako i ove sa tvog popisa.
      U toku sledeđe nedelje , kad budem imao više vremena, proveriću linkove i updetovati liste stanica.
      Pozdrav
    • @NenadX
      Trebalo bi da radi dodavanje stanice u favorite pritiskom na žuto dugme, na ekranu bi posle toga trebala za trenutak (2 sec) da se pojavi poruka "Saved to Favorites" ...
      Na Elite radi i sa originalnim keymap i sa pingflood -ovim .... Trebalo bi da je tako i na ME i na svim ostalim Enigma2 risiverima, kako na oe1.6 i oe2.0 tako i na sh4 ....
      Pozdrav