evotv pričaonica

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• da, tako je, uzmeš još jedan resiver ili CA modul i opet imaš pogodnosti, pa to uvijek rade, ako hoćeš neku pogodnost uvjek ti kažu da uzmeš nešto jer uvjek daju novim korisnicima a postojećim vele samo uz kupnju novog uređaja, ako želiš dva uređaja naravno da plačaš dvije pretplate al ova druga je u pola cijene, buket regija se smanjila ,nema balkanike i hayat folk
    • slash12 wrote:

da, tako je, uzmeš još jedan resiver ili CA modul i opet imaš pogodnosti, pa to uvijek rade, ako hoćeš neku pogodnost uvjek ti kažu da uzmeš nešto jer uvjek daju novim korisnicima a postojećim vele samo uz kupnju novog uređaja, ako želiš dva uređaja naravno da plačaš dvije pretplate al ova druga je u pola cijene, buket regija se smanjila ,nema balkanike i hayat folk

Hvala, znači da bi me gledanje na 2 prijemnika koštalo 105 kn, a na jednom nebi bilo HBO najvjerojatnije.
      Buket regija me niti ne zanima, nego Sport (SK1,2,3,Golf, ES1,2, LR), Film i Dokumentarci

Koja bi bila cijena prvih 6 mjeseci?
    • to ti je nabolje da njih direktno pitaš, ja sam jednom dobio kad mi je isteklo 12 mj ugovora nakon 3-4mj još jedanput 6mj za 1kn i opet Hbo 12mj gratis, al kad sam došao na poštu rekli mi da nemogu tako jer moram kupit ponovno uređaj, pa sam rekao nek nazovu službu za korisnike jer su mi oni rekli da mogu na isti uređaj, i normalno oni nazvali ovi potvrdili i ja opet po starom, zato ti je najbolje da nazoveš.
    • Koliko sam vidio kod pretrage kanala. (automatski sam ih ponovo pretražio)
      U ponudi više nemaju HAYAT Folk i Balkaniku zato VELIKI + .
      Što se mene tiče uopće nežalim što su Klasik t v i Central Comedy prebacili u buket zabava.

Sada se nadam da će uskoro u ponudu uvrstit još koi filmski kanal Cinestr premire 1i 2 Fox Crime Fox Movies.
      Ako bi se rešili Hayat plus i musik ,pentahause 3D visat nature/history HD oba penthausa SD.
      Mogli bi u ponudu stavit .
      Jedan erotski kanal (to im je dosta) . Cinestar Premiere 1 i 2 SD. Njih mogu nudit kao premium za 20 kuna (takva je cijena kod drugih za takav paket). I Fox crime movies a možda i axn spin. Naravno SD
      Ili da stave Cinestar premire 1 i 2 SD . A SK 1,2,3 HD. Pa SK HD paket prodavati skuplje.
      Npr MOJA TRI BUKETA gde bi korisnik uzeo SK 1,2,3 HD neka bude 80 kuna. A sa SK 1,2,3 SD kako je sada 70 kuna.
      Samo neznam da li bi izbacivanjem Pentahsue 3D i Visat HD imali prostora za 3 SK HD kanala.
    • mishushu wrote:

Ralf wrote:

Ti više ne možeš imati pogodnosti jer si več bio korisnik, to vrijedi samo za nove korisnike.

Pa uzeo bi CA modul i onda bi bio novi korisnik, zar ne?

Ralf wrote:

Pa jesi li bio evotv korisnik? Jesi, bez obzira kojim načinom i kako bi sad bio to je isto, po meni. Ja neznam njihovu politiku ali samo mislim da ti to neće ići. Aj super ako ide, želim ti to, ali to su sve lopine, samo gledaju gde da te zajebe.

Da, naravno
      E ta tehnika ...
    • Dal kod EVO TV nije tako da se pogodnosti vežu isključiv za novi uređaj ?!
      Npr imam evo tv prijemnik koji sam uzeo pre 3 godine. Koji još uvijek radi.
      Ako npr sutra odem otkazati uslugu. Odmah kupim novi prijemnik ili modul. Onda na taj novi prijemik/modul.
      U slućaju potpisivanja UO na 24 mjeseca . Imam pravo na prvih 6 mjeseci besplatno moja tri buketa ili svih buketa. Zavisi šta sam odabrao.
      Narvno na novi uređaj imam praavo na 12 mj besplatni hbo&cinemax buket. Bez obzira dal sam potpisao UO na 24 mj ili nisam.
    • mishushu wrote:

slash12 wrote:

da, tako je, uzmeš još jedan resiver ili CA modul i opet imaš pogodnosti, pa to uvijek rade, ako hoćeš neku pogodnost uvjek ti kažu da uzmeš nešto jer uvjek daju novim korisnicima a postojećim vele samo uz kupnju novog uređaja, ako želiš dva uređaja naravno da plačaš dvije pretplate al ova druga je u pola cijene, buket regija se smanjila ,nema balkanike i hayat folk

Hvala, znači da bi me gledanje na 2 prijemnika koštalo 105 kn, a na jednom nebi bilo HBO najvjerojatnije.
      Buket regija me niti ne zanima, nego Sport (SK1,2,3,Golf, ES1,2, LR), Film i Dokumentarci

Koja bi bila cijena prvih 6 mjeseci?

Ako bi uzeo novi uređaj . I potpisao UO ugovornu obavezu na 24 mjeseca. Prvih 6 mjeseci bi plaćao 1 kunu.
      Koliko sam razumio ti več imaš jedan prijemnik. Njega bi otkazao uzeo moduli ili drugi prijemnik!? I na to uzeo evo tv.
      Ne znam dali več korišteni odjavljeni prijemnik. Možeš ponovno prijavit kao drugi prijemnik , na kojem bi bukete plaćao u pola cijene.
      I dali se mogu kombiniarai dve akcije. Prvih mjeseci za 1 kunu i drugi prijemnik buketi u pola cijene.
      NEMA POTPISA

• evotv pričaonica

BMT wrote:

S obzirom da je drugi prijemnik u pola cijene i s obzirom da se oba mogu prenositi s mjesta A na mjesto B, mogu li ja uzeti sebi 2 prijemnika, jedan trajno odnijeti kod roditelja i plaćati za taj drugi pola cijene. Napominjem da s obzirom na posao dio vremena uistinu i jesam u roditeljskoj kući.

Možeš, nije bitno gdje su prijemnici nego na koga glase.....ja sam takav slučaj - 2 prijemnika na 2 lokacije, a oba su na moje ime i plaćam 105 kn

Poslano sa mog PSP5455DUO koristeći Tapatalk
      EVO TV

• decibel wrote:

BMT wrote:

S obzirom da je drugi prijemnik u pola cijene i s obzirom da se oba mogu prenositi s mjesta A na mjesto B, mogu li ja uzeti sebi 2 prijemnika, jedan trajno odnijeti kod roditelja i plaćati za taj drugi pola cijene. Napominjem da s obzirom na posao dio vremena uistinu i jesam u roditeljskoj kući.

Možeš, nije bitno gdje su prijemnici nego na koga glase.....ja sam takav slučaj - 2 prijemnika na 2 lokacije, a oba su na moje ime i plaćam 105 kn

Poslano sa mog PSP5455DUO koristeći Tapatalk

Ja sam im pre emailom postavio slično pitanje. Dal netko može uzeti drugi prijemnik, na koji će iat popust od 50% na bukete. Al s time da taj prijemnik da na korištenje nekome koji ne živi na istoj adresi.
      Još sam naglasio . Dal taj dodatni prijemnik može biti kod nekoga tko ne živi u istom mjestu.
      N

Rekli su mi. Da se može tako. Vi možete živjeti u jednom mjestu , a ta osoba kojoj ste dali drugi prijemnik u drugom. Čak ina drugom kraju hrvatske. Jedino je važno da se plaćanje izvrašva uredno na vrijeme A sada kako ćete se dogovoriti oko plaćanja. To je vaša stvar.
      NEMA POTPISA

• Bok! Pošto mislim uzeti Evo tv zanima me koji od ova tri ponuđena uređaja da uzmem?
      2. Znam da ima dobar signal kod mene, međutim nisam siguaran da će mi raditi pošto sam u stambenoj zgradi i ima ZAS? Nitko od susjeda nema Evo tv pa ne mogu provjeriti da li je sve ok. Pa me zanima postoji li neki rok za otkazivanje usluge i povratka prijamnika zbog lošeg ili nikakvog signala?
      Čitanje je bolje od gledanja TV-a!
    • 1. Uređaj ne možeš birati (barem mislim da ne) nego onoga kojeg imaju na lageru u pošti. (To ti tak ide svugdje)

2. Nemoj ništa uzmati dok ne provjeriš da ti signal prolazi jer ZAS-ovi možda guše sve kanale osim onih koji se koriste, pitaj nekog tko je zadužen za to ili nabavi od nekog neki T2 rec pa probaj, rađe to nek da uzimaš pa otkazuješ.
    • mateob wrote:

Bok! Pošto mislim uzeti Evo tv zanima me koji od ova tri ponuđena uređaja da uzmem?
      2. Znam da ima dobar signal kod mene, međutim nisam siguaran da će mi raditi pošto sam u stambenoj zgradi i ima ZAS? Nitko od susjeda nema Evo tv pa ne mogu provjeriti da li je sve ok. Pa me zanima postoji li neki rok za otkazivanje usluge i povratka prijamnika zbog lošeg ili nikakvog signala?

Mislim da je rok za probu jedan ili dva tjedna. Ako ćeš uzimati u tvojoj pošti u tvom mjestu naselju . Onda ćeš ako imaju sva tri prijemnika moći birati. A ako nemaju nevjerum. Jedino se možda sa nekim u pošti možeš dogovriti.
      Ovo sa ZASom . Jel to znači ako npr zgrada ima ZAS . I ti želiš EVO TV odailjač ti je blizu signal možeš uhvatiti sa sobnom antenom. Koja nema veze sa ZASom. Da ti ZAS blokira prijem signala.

Što se tiče samih prijemnika . Imam tri godine strong 8526 . Nisu ga ažurirali preko mreže preko godinu i više. Mislim nisu pustili ažuriranje nadogradnju za njega .
      Ali mi radi vrlo dobro čak odlično.
      Sam prijemnik ima HDMI Scart izlaz . Potrošnja mu je 10Wh (kažu mximalno )

Onaj dugi 8527 je dimenzijama manji . Koliko sam čuo nema scart izlaz več HDMI i neki video izlaz (neznam dal sam dobro napisao)
      Potrošnja mu je (kako sam čuo ) oko 6Wh .

Ovaj novi. Bilo bi dobro kada bi ga netko uzeo pa isprobao .
      NEMA POTPISA