evotv pričaonica

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Ovo sa trpanjem svih buketa/kanala za 125 kn je totalno bezveze.
      EVO TV ionako uglavnom uzimaju oni .Kojima nisu potrebni svi mogući tv kanali žanrovi. Koji tačno znaju koje tipove kanala žele gledati . I to mogućnost biranja moja 3 buketa. Sa vrstom tv kanala koje želiš . Je bila jedna od EVO TV prednosti.
      A tko želi imati sve moguće kanale žanrove .Taj će si onda uzeti nešta drugo.

Sama ideja EVO TV na bonove je nepotrebna Jer tko je već uzeo EVO TV uređaj ili tv sa EVO TV . Taj će onda i uzet EVO TV, a nije li mu onda jednostavnije uslugu plaćat uplatnicom !?.
      A pogotovo je debilno ponudit EVO TV na bonove . Sve kanale bukete za 125 kuna.
      Još jedan od promašaja.

Jesu li Doku tv i Visat History/Nature HD svima otvoreni ? Imam Sport, Film&Djeca, Cinestar.
      Kada se Cinestar buket poćeo plaćati . Tražio sam da mi Dokumentarci i Vijesti zamijene sa njim.
      Doku tv Viasat H/N hd još uvijek rade.
    • New

Evotv na bonove je usluga koju bi, primarno, mogli koristiti bivši korisnici pay usluge koji posjeduju evotv prijamnik.
      evo primjer: Netko odjavi evotv uslugu te mu prijamnik služi za prijem fta kanala/skuplja prašinu. Nije baš lud za sportom, ali onda kad krene euforija, i on bi htio pogledati koju utakmicu, da može biti dio iste. Kad shvati da npr. slijedeće EP u nogometu može gledati isključivo na SK kanalima, ode u poštu, kupi evobon za 125 kn/mjesec dana i riješi problem
    • New

Sljedeće EP u nogometu je tek za dvije godine. A pored ovakvih krš free kanala koje imamo nova ,rtl, hrt malo odskače al ne previše. Držat evo tv prijeinik neaktiviran da skuplja prašinu je čista ludost. Uostalom za 70 kn što je nekih 4-5 piva od 2L ,nekoliko kutija cigareta ima još primjera kako svi bacamo novce. Na evo tv se može dosta toga pogledati ne samo sport . Samo treba bit na čisto šta želiš gledati šta te zanima.
    • New

Memi to izgleda skroz dobar potez iz razloga kao da kad neko živi van Hrvatske kao ja i kad dođe doma na dva tri tjedna da ima neku zabavu EvoTv na bon je pun pogodak . Mene osobno ne zanima gledanje TV pa mi ne treba , ali oni koji ne mogu bez Tv to je super jer nema gnjavaža nego samo upišeš potrebno u telefon i evo ga .
      Ovaj post je poslan sa Moto Z Force bez korištenja Tapatalk :P

Perfect 10
      24w-139w