evotv pričaonica

• Vidim da i Chipoteka prodaje evo tv risiver po 349 kuna a sada nude i Strong lcd-ove uz 1 mjesec gratis evo tv-a.Evo tv je sasvim solidna usluga i imat će korisnike koji ne žele biti vezani uz neke od teleoperatera.Kako vrijeme bude išlo HEVC će se sve više reklamirati a Pošta u startu nudi risiver sa HEVC-om.Nisam dosad vidio u praksi taj novi risiver pa neznam kako radi i kakva mu je kvaliteta.
    • ja imam evo tv prijemnik strong sa odjavljenom pretplatom ali da vinci learning mi ne radi pa jel netko zna zašto ? poštu mi se neda ni zvati jer bi vjerojatno dobio odgovor koji bi me samo doveo u zabludu kad nikad neznaš jer agent zna što priča ili lupa bezveze a ti si misliš kako on sve zna :D
      www.prejeftino.com
      Najveća i povoljna ponuda antenske opreme u Hrvatskoj
      Dostava u roku 24 sata - trošak dostave od 20 kn (HR) preko InterEurope
      Distribucija MaxTV SAT na ugovor i pre-paid MaxTV SAT CI+ CAM
    • bez obzira na irdeto cloaked, ja sam na svoje oci vidio da se evo tv gleda bez receivera od strane evo tv, bez evo tv modula, samo uz tv koji podrzava dvb-t2, necu reci kako, ali gledaju se svi buketi i hbo i cinemax, i cak nije ni skupo, a kodove ne mjenjaju uopce, jednom kad napravis ono sto necu reci, gledas evo tv samo preko tv-a koji ima ugrađen dvb-t2 bez evo tv prijemnika bez evo tv modula

kako? koga zanima na primate nek me kontaktira jer ovdje o tome necu pisati

p.s. nisam vjerovao kad sam cuo, ali sam vidio na nekoliko televizora bez uopce da imaju opciju stavljanja modula i bez da je u tv bio uključen evo tv receiver

varijanta ovog gledanja je nova, nije uopce komplicirana, ali se ne moze napraviti "uradi sam" i nije skupa, pa ko vodi nek izvoli
    • Vide se i DaVinci i Laudato samo trebaš barem oko 5 minuta držati dok ti ne upišu kod.Ja sam njih odjavio još prije 2 godine ali mi uvijek daju ova dva besplatna kanala. wrote:

ja sam ostavio cijelu noć na DaVinci ali i dalje su kodirani :rolleyes:
      www.prejeftino.com
      Najveća i povoljna ponuda antenske opreme u Hrvatskoj
      Dostava u roku 24 sata - trošak dostave od 20 kn (HR) preko InterEurope
      Distribucija MaxTV SAT na ugovor i pre-paid MaxTV SAT CI+ CAM
    • Hi tommy,drugar onda ti i nisi imao s njima ugovor.Što se EVO TV tiče tu su dosta pošteni,jedino im nevaljaju programeri koji su s svojim softwerom ugušili toliko procesor da su...
      (ubodeš koji post da bi se reklamirao) 8)
      Images
      • SAM_0279.JPG

609.02 kB, 2,048×1,536, viewed 37 times
      Triax 110,Inverto Black Ultra Twin,Motor Chess HH 120,Sateliti 68,5°E-40,5°W
    • Oboren svjetski rekord u razbijanju zaštite

@supernet, Wednesday, 4:51pm

zanimljivo kako je receno da evo tv emitira preko irdeto cloaked to znaci da nema kartica, ili da je potreban samo modul, to bi trebalo znaciti da je ident irdeto skriven (cloaked) ali nije, na octagonu lijepo prikazuje da je evo tv kodiran u irdeto kodirano, dakle nije skriven (iako bi trebao biti), znaci kad se prebaci na bilo koji kodirani kanal od evo tv receiver nebi trebao prikazati da postoji bilo kakvo kodiranje, jer bi ono trebalo biti skriveno (irdeto cloaked - irdeto skriveni) a na octagonu uredno prikazuje i ident i pidove sve, dakle da se netko malo potrudi ili da postoji siri interes za evo tv, to bi radilo ili preko sharinga ili preko emu, za sad kakva je siromasna ponuda, a moze se jedva hvatati samo u hrvatskoj i to u određenim djelovima, nema interesa da bi se probijao taj irdeto kojeg koristi evo tv, mozda bude vise interesa kad evo tv predje u hevc u 2019 godini

@supernet, Thursday, 12:58am

govorio sam hipotetski da ce evo tv moci se mozda gledati nelegalno, jer vidim da to nije pravi irdeto cloaked iako ga tako nazivaju, jer octagon prikazuje taj ident irdeto i pidove, evo tv je mala firma i mala riba u odnosu na satelitske platforme, no velika je konkurencija u dvb-t2/hevc jer kad pređu na hevc imat ce više mjesta za nove sd i hd kanale, pitanje je da li ce uopce ikoji haker biti zainteresiran da ih hakuje

@nenad, Friday 9:32pm

Irdeto cloaked štiti SW za dekodiranje. Ident i pid je dio DVB standarda, nema veze sa zaštitom.

@supernet, nakon TRI sata

bez obzira na irdeto cloaked, ja sam na svoje oci vidio da se evo tv gleda bez receivera od strane evo tv, bez evo tv modula, samo uz tv koji podrzava dvb-t2, necu reci kako, ali gledaju se svi buketi i hbo i cinemax, i cak nije ni skupo, a kodove ne mjenjaju uopce, jednom kad napravis ono sto necu reci, gledas evo tv samo preko tv-a koji ima ugrađen dvb-t2 bez evo tv prijemnika bez evo tv modula
      p.s. nisam vjerovao kad sam cuo, ali sam vidio na nekoliko televizora bez uopce da imaju opciju stavljanja modula i bez da je u tv bio uključen evo tv receiver
      varijanta ovog gledanja je nova, nije uopce komplicirana, ali se ne moze napraviti "uradi sam" i nije skupa, pa ko vodi nek izvoli

ROTFL
    • Banijac wrote:

Vidim da i Chipoteka prodaje evo tv risiver po 349 kuna a sada nude i Strong lcd-ove uz 1 mjesec gratis evo tv-a.Evo tv je sasvim solidna usluga i imat će korisnike koji ne žele biti vezani uz neke od teleoperatera.Kako vrijeme bude išlo HEVC će se sve više reklamirati a Pošta u startu nudi risiver sa HEVC-om.Nisam dosad vidio u praksi taj novi risiver pa neznam kako radi i kakva mu je kvalit
    • nenad wrote:

@supernet, Wednesday, 4:51pm

zanimljivo kako je receno da evo tv emitira preko irdeto cloaked to znaci da nema kartica, ili da je potreban samo modul, to bi trebalo znaciti da je ident irdeto skriven (cloaked) ali nije, na octagonu lijepo prikazuje da je evo tv kodiran u irdeto kodirano, dakle nije skriven (iako bi trebao biti), znaci kad se prebaci na bilo koji kodirani kanal od evo tv receiver nebi trebao prikazati da postoji bilo kakvo kodiranje, jer bi ono trebalo biti skriveno (irdeto cloaked - irdeto skriveni) a na octagonu uredno prikazuje i ident i pidove sve, dakle da se netko malo potrudi ili da postoji siri interes za evo tv, to bi radilo ili preko sharinga ili preko emu, za sad kakva je siromasna ponuda, a moze se jedva hvatati samo u hrvatskoj i to u određenim djelovima, nema interesa da bi se probijao taj irdeto kojeg koristi evo tv, mozda bude vise interesa kad evo tv predje u hevc u 2019 godini

@supernet, Thursday, 12:58am

govorio sam hipotetski da ce evo tv moci se mozda gledati nelegalno, jer vidim da to nije pravi irdeto cloaked iako ga tako nazivaju, jer octagon prikazuje taj ident irdeto i pidove, evo tv je mala firma i mala riba u odnosu na satelitske platforme, no velika je konkurencija u dvb-t2/hevc jer kad pređu na hevc imat ce više mjesta za nove sd i hd kanale, pitanje je da li ce uopce ikoji haker biti zainteresiran da ih hakuje

@nenad, Friday 9:32pm

Irdeto cloaked štiti SW za dekodiranje. Ident i pid je dio DVB standarda, nema veze sa zaštitom.

@supernet, nakon TRI sata

bez obzira na irdeto cloaked, ja sam na svoje oci vidio da se evo tv gleda bez receivera od strane evo tv, bez evo tv modula, samo uz tv koji podrzava dvb-t2, necu reci kako, ali gledaju se svi buketi i hbo i cinemax, i cak nije ni skupo, a kodove ne mjenjaju uopce, jednom kad napravis ono sto necu reci, gledas evo tv samo preko tv-a koji ima ugrađen dvb-t2 bez evo tv prijemnika bez evo tv modula

ROTFA
      @supernet jel se ti to reklamiraš ili pišeš samo da bi pisao ?
      NEMA POTPISA