evotv pričaonica

• Kada ih upitaš.Zbog ćega sada u zimu tako kasno ,šaljete račun ?Jel znate da imate korisnika .Koji u svom mjestu nemaju ni poštanski ured, moraju ić u drugo treće seelo po par km. Imate i starijih ljudi , koji račun za EVO TV dobiju dan ,dan i po pre dospijeća.
      Odgovore.
      Javite nam se na emaili pa ćemo vam poslat račun.Ili račun možete platiti i na tisku , banci.
      Šta ću sa vašim računom koji će te mi poslat emailom, ša će onaj koji ni nema email? Ako kažem da ima mjesta sela koja nemaju ni poštu, šta mi ona vrijedi što se evo tv može platiti i na tisku u banci.
      Kada se svejedno mora ić u drugo treće mjesto , a račun se često dobije 1 ,1 i po dan pre dospijeća. Pa i na sam dan.
    • Pošaljem im jučer oko jedan podne email.Da mi Cinestar buket zamjene sa Dokumentarci .Jučer navečer oko 23 vidim da nisu ništa zamijenili.Pošljem im,iza 23 @.Da ne želim promijenu. Hvala ostavite kako je .Danas oko 10 ujutro malo upalim tv . Vidim radi Cinestar Premiere (ceo taj buket)
      Dokumentarni ne rade.Mislim OK.
      Predvečer upalim tv.Krenem gledati film na Premiere.Opa isključen pogledam uključen je buket dokumentarci.
      Nije prošlo par minuta na mob dobijem email.
      Buket je zamijenjen.Kasno smo vidjeli novi email.
      Nova zamjena je moguća 1.2.

Između oba @' prošlo 11 sati.Bukete promijenili 10-12 sati Poslije drugog @ ,u kojem sam rekao .
      Da ne želim promijenu.

Ponudili su mi kao dugogodišnjem korisniku.3mj HBO&Cinemax.Valjda i HBO Go.
      Prvo sam se obradovao.Al kad sam malo pogledao program.Filmovi serije koje ni gledao .Se 90℅ preklapaju sa utakmicama .12.02. kreće LP. Serijama , filmovima na Fox ,Fox Life,Kino tv Movie G.Koje gledam od pre . Ima na HBO neki serija koje bi možda i pogledao Al su uglavnom na pola ili pri kraju sezona.
      HBO go nemogu koristiti , nemam flat net.
      Još dolazi toplije vrijeme tako da će biti sve manje vremena za gledanje filmova serija televizije .
      Nogomet serije koje pratim od pre.(Fox,Fox Life,AXN,AMC...).

Pitao sam ih .Jel me mogu kao dugogodišnjeg korisnika.Drugaćije nagraditi.Možda 3 mjeseca "3 buketa po nižoj cijeni?!