Bnet Total TV - pitanje oko cijena?

• Bnet Total TV - pitanje oko cijena?

Ajde pliz netko tko zna da me definitivno informira. Ovaj cjenik od Bneta je totalno zbunjujući, bar meni. Cijene usluge montaže opreme, cijene opreme (jednokratno), pa cijene najma opreme blabla... TOTALno zbunjujuće...

Zato bi volio da meni netko kaže konkretno kolko bi ja plaćao ovo što bi ja možda jednog dana uzeo. Zanima me Osnovni paket + HD paket. Dodatno zbunjuje me ovo "Minimalno trajanje ugovora za Osnovni Total TV paket je 24 mjeseca, a za Prošireni i Premium Total TV pakete 12 mjeseci."

Dakle osnovni paket je 80,28kn/mj, HD je 19,31 kn/mj. E sad, da li se kod Bneta može kupiti neki samoinstalacijski paket kao kod MAXtv-a?

Dakle, ja bi kod Bneta možda uzeo na 24 mjeseca ugovora HD receiver koji nebi ništa platio nego bi mi ga oni "posudili" i htio bi plaćati osnovni+HD paket tih 100kn/mj. Da li je to kod Bneta izvedivo ili oni forsiraju neke dodatne naplate tipa montaža HD receivera, antene itd koje korisnik "ne smije" sam raditi?
    • Ništa, ne mislim uskoro prelaziti, jedino ako bude financijske prilike postoji šansa da jednog dana uzmem i Bnet Total zbog Sportklubova HD. :D Ali sigurno to neće biti uskoro. Inače pitalo me već dosta ljudi ovo pa im nisam mogao točno reći.

Dakle, ukratko, može se dobiti usluga za 1 kn na 24 mj ugovora i to plaćam 100kn/mj (sa HD paketom) i nema nekih dodatnih naknada pod uvjetom da sam montiram?

I da, ako znaš ili netko zna, jel se može u Zagrebu odmah na ruke u nekom Bnet Centru dobiti upareni receiver i kartica koju se doma samo spoji na antenu i sve odmah radi?
    • [qu[/Prije godinu dana ja sam uzeo Bnet-totaltv u Vukovaru,kod distributera totala(on je distributer i za digi,mozda ce ubuduce biti i za max-tvsat).Potpisao sam ugovor,platio 290 kuna aktivaciju i ponio resiver sa sobom kojeg je on upario,zvao je u centralu.ja sam ga kod kuce samo spojio na vec postojecu antenu i on je normalno radio.prva dva mjeseca placao sam jednu kunu i svi paketi su bili otkljucani,a sljedeci mjesec i sve do sada placam punu cijenu za pakete koje sam izabrao.Vjerovatno i u Zagrebu to isto mozes napraviti,pogledaj na internet stranici od b neta imaju popis svih distributera totala u HR i kontaktiraj se snjima direktno
    • AntoDor wrote:

Hvala bogu moj ugovor od dvije godine ovaj mjesec je istekao i risiver i kartica ( nalazi se zapakirano u kutiji i stoji u ormaru oko godinu dana ) ide nazad u BNet :D

Dosta je bilo davanja 80 kunića svaki mjesec za kupljenje prašine

Hvala i to je to dok se ne riješi ono nešto drugo 8)

Mogao si meni posuditi receiver i karticu tih godinu dana koliko su ti skupljali prašinu.