3 D Kanali

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Evo da otvorimo i ovu temu
      Mollio bih sve clanove koji prate 3D kanale da ovde iznesu svoje komentare i iskustva i da postave ovdi da li i koje kanale prate.
      Ja trenutno pratim 2 kanala ( Sky-3D Nemacki i HighTV3D na 0,8w) i prvi moji utisci su izvanredni nesto sto se ne moze opisati recima, mislim da je ovo savrsenstvo od slike , efekata , izlazak pojedinih scena iz tv-ea, osecaj je kao da sam deo svih tih dogadjaja.
    • imao sam priliku gledati nekoliko 3D kanala, prije svega sporta i nekoliko dokumentaraca. Doživljaj jeste poseban i drugačiji ali smatram da sa 3D-om televizija gubi na svojoj osnovnoj namjenii a to je relaksacija i odmor, jednostavno previše interakcije za mene. Pratio sam na Sky 3D sa svih platformi, i jedan skandinavski, ali u poređenju sa 3D-om u kinu, dosta slabije.
      DISH: 80cm
      RECEIVER: Total Tv HD DVB-S2
      SMARTCARD: NDS VIDEOGUARD(TOTALTV CARD)
      TOTALTV PACKAGE: START1 + PLUS + HD

The post was edited 1 time, last by DeeJay Dee: Q ().

• Bio je par dana i National Geographic 3D na 0.8W ali ga nažalost više nema.
      Pozdrav! :D

Dreambox 7080 HD PVR + HDD: WDC 460 GB
      Dish: Toroidal WF 90 cm (42E, 39E, 28.2E, 23.5E, 19.2E, 16E, 13E, 9E, 4.8E, 0.8W, 4W) + Gib 150 cm (motor)
      Motor: SMR 1224
      Flash Image: OoZooN (06-01-2016) + 1 Image (USB: TDK 8 GB)
      LNB: Inverto Black Ultra HG 0,2 (motor)
      LG 55UH850V LED UHD 3D TV
      Max TV Sat - MAX 2L - osnovni extra paket + Max TV Cam CI+ (nagra)
      Sonos Zone Player ZP100
      DM 8000 HD
      Netflix
      HBO GO
    • posto se u poslednje vreme lomim da li da kupim neki 3d tv ili neki led koji nije 3D ali zato ima vecu dijagonalu, voleo bih da cujem kako izgleda kombinacija 3D TVa i 3D satelitskih kanala,pogotovo me interesuje kako igledaju fudbalske utakmice u 3Du..zanima me koliko je dobro a koliko opterecujuce gledati fudbal sa naocarima, zatim kolika je razlika izmedju kvalitetnog HD prenosa i 3D prenosa,sta su plusevi a sta minusi 3d slike..u stvari interesuje me sve sto je vredno pomena kad je ta tema u pitanju a da nije iz teoretskog ugla vec da su to zapazanja nasih forumasha prilikom gledanja 3d sportskih prenosa na satelitskom 3d kanalima..unapred hvala....
    • danas mi stigle pasivne 3D naocare za Philips Tv(3D Led 107cm)....i mogu da kazem da sam prilicno zadovoljan kako sve to izgleda....probao sam par kanala,koji nude 3D sadrzaj,na jednom je bio neki film,a na druga dva neki crtani filmovi,stim da sam pogledao na Sky Italia 3D,reklamu za crtani film Cars2 3D verzija...i jedva cekam da gledam...:)..e da gledao sam malo i koncert nekog Svabskog benda,tj pripreme oko bine i slicno..i opako izgleda....
      za sad nisam nista navatao od sporta.....pa kad bude javim.....
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue Quad Plus-OpenVix 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro(IPTV/SatTV/HomeCam)
      -MacPro/MacBookUnibody
    • bobbyx wrote:

posto se u poslednje vreme lomim da li da kupim neki 3d tv ili neki led koji nije 3D ali zato ima vecu dijagonalu, voleo bih da cujem kako izgleda kombinacija 3D TVa i 3D satelitskih kanala,pogotovo me interesuje kako igledaju fudbalske utakmice u 3Du..zanima me koliko je dobro a koliko opterecujuce gledati fudbal sa naocarima, zatim kolika je razlika izmedju kvalitetnog HD prenosa i 3D prenosa,sta su plusevi a sta minusi 3d slike..u stvari interesuje me sve sto je vredno pomena kad je ta tema u pitanju a da nije iz teoretskog ugla vec da su to zapazanja nasih forumasha prilikom gledanja 3d sportskih prenosa na satelitskom 3d kanalima..unapred hvala....

Dosta često pogledam uživo neku utakmicu.
      Mogu reći da što se tiče sporta i nema nikakvih "pop up" scena koje iskaču iz ekrana (što je normalno) , no doživljaj je stvaran.
      Kada kamera snima s centra terena imate osjećaj kao da ste doslovno na terenu ispred drugih igrača.
      Također kad kamera snima gledalište dobije se osjećaj kao da se može nekoga uhvatiti za ruku.
      Gledao sam malo i tenis , tu se čak i može doživjeti neke trzavice pogotovo kada je kamera iza igrača smještene pa kada loptica ide direktno u kameru.
      Eto to sam sve uočio na LG 3D tv-u gledajući Sky3D.
      ...what we are looking for is looking for us...

Emme Esse 115cm
      GB QUAD
      GB 800 HD UE +
      DM 800 HD Orig.
      DM 500 Orig.
      SkyStar 2
    • amsterdamxxx wrote:

danas mi stigle pasivne 3D naocare za Philips Tv(3D Led 107cm)....i mogu da kazem da sam prilicno zadovoljan kako sve to izgleda....probao sam par kanala,koji nude 3D sadrzaj,na jednom je bio neki film,a na druga dva neki crtani filmovi,stim da sam pogledao na Sky Italia 3D,reklamu za crtani film Cars2 3D verzija...i jedva cekam da gledam...:)..e da gledao sam malo i koncert nekog Svabskog benda,tj pripreme oko bine i slicno..i opako izgleda....
      za sad nisam nista navatao od sporta.....pa kad bude javim.....

Kolega , reci mi za sigurno da Sky-Italia 3d ima taj kanal, nesto nisam primetio.

A odgovor za kolegu @bobbyx , uopste se nemoj dvoumiti uzimaj sto veu dijagonalu 3D Led TV , sto veci ekran to je bolji dozivljaj
      ovo ti govorim iz razloga toga sto ce svakim danom sve vise i vise izlaziti novi 3D kanali .
      poozz
    • Pozdrav dobri ljudi, vidim da se prica o 3D kanalima...kupio sam samsung smart tv 3D 40 LED f6400 i on ima aktivni 3D i zaista je lepo to gledati, tv ima poseban rezim za fudbla ali imam jedan problem. Obracam se svima koji mozda znaju sta treba da uradim a koji imaju slican ili isti tv uredjaj, naime kada stanem na sky deuschland 3D kanal, ostaju mi paralelne slike i nikako da se spoje u jednu, odem da ukljucim 3D a imam samo opciju da prebacim iz 2D u 3D sto i uradim i opet nista. Inace ga gledam preko dreambox 800HD, mislim na kanal. Zna li neko sta treba da se uradi? Hvala unapred svima!!!!
    • Upravo sam i to uradio ali nece, kada pritisnem u meniju 3D, uvede me u meni i tamo imamo da prebacim iz 2D u 3D, onda da promenim hocu li da mi leva slika ili desna budu prve, pa onda nesto dubina, i 3D perspektiva...i opet nece, odem i preko drugog daljinskog, odem na keypad i odem na 3D prebaci ga u 3D ali se slika ne spaja i dalje. Ne znam sta da radim?
    • Procitaj uputsvo TV-a.
      Na 3D kad se stisne i materijal je u 3D-u pitanje koje ti TV daje je Sdie by side ili druge mogucnosti.
      Odaberes side by side i eto muljave 3D slike, pa stavis naocari i bum :)
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Probao sam pritiskajuci 3D ali mi ne izlazi nikakva ponuda, takva ponuda mi je izasla kada sam usb ubacio da gledam film i trazilo da odaberem ono sto zelim a ovako nece, na ovaj prvi daljinac, klasicni, odem u meni pa u 3D i samo mi ponudi da prebaci iz 2D u 3D, ima nesto i dubina, perspektiva i da prebacim hocu li da mi prvo bude leva ili desna slika, a na onaj drugi odem preko keypad i pritisnem 3D napravi se 3D slika ali ostanu slike paralelno i ne spajaju se...i samo mi napise da ako zelim da predje u 2D da ponovo pritisnem isto dugme...ne znam sta mi je ciniti a u uputstvo nista ne pise...