Pinned Sportski događaji na TV

    • TV program - sreda, 16. april 2014.

      Sport - program posle 13.00

      -13.00 Sport klub 3 -Fudbal: Bajern - Borusija Dortmund
      -13.00 Arenasport 1 -Fudbal: Borusija Dortmund - Volfsburg
      -13.05 SOS -Prva liga srbije
      -14.00 Arenasport 3 -Fudbal: Lion - PSŽ
      -14.00 Arenasport 4 -Fudbal UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 43 i 44
      -14.00 Eurosport 2 -Evropsko prvenstvo, Moskva
      -14.00 Eurosport -Fudbal: Nemačka - Italija
      -14.15 Sport klub 3 -Pregled ruske lige
      -14.30 SOS -Derbi Prve lige
      -14.30 Arenasport 2 -Olimpijska serija
      -14.45 SOS -SOS vesti
      -15.00 Eurosport -Snuker, London
      -15.00 Arenasport 4 -Fudbal, pregled grčke lige
      -15.00 Arenasport 1 -Fudbal: Arsenal - Vest Hem
      -15.15 Sport klub 3 -Pregled turske lige
      -15.30 Arenasport 2 -Košarka, Specijal: U obruču - Cedevita
      -15.30 Arenasport 4 -Fudbal, pregled brazilske lige
      -15.45 SOS -KG sport
      -15.45 Sport klub 3 -Pregled portugalske lige - Portugol
      -15.55 SOS -Srpski fudbalski maraton
      -16.00 Eurosport 2 -Nemačka - Italija, U20
      -16.00 Arenasport 4 -Fudbal: Mančester junajted - Bajern
      -16.00 Arenasport 3 -Fudbal, pregled kola italijanske lige
      -16.15 Sport klub 3 -Pregled argentinske lige
      -16.30 Arenasport 2 -Rukomet, finale Bundes kupa
      -16.40 B92 -Sportski pregled
      -16.45 Eurosport -Fudbal: Nemačka - Italija
      -17.00 Eurosport 2 -Katovice, Poljska, finale
      -17.00 Arenasport 3 -Fudbal: Hrvatski Dragovoljac - Hajduk, uživo
      -17.30 Arenasport 1 -Fudbal, italijanska liga, pregled kola
      -17.30 Sport klub 3 -Fudbal: CSKA - Krasnodar, polufinale ruskog kupa, direktno
      -17.45 Eurosport -Fudbal: Nemačka - Belgija, prenos
      -18.00 Arenasport 4 -Fudbal: Vest Bromvič Albion - Totenhem
      -18.00 Arenasport 1 -Fudbal: Napredak - Novi Pazar
      -18.00 Sport klub 2 -Evroliga: CSKA - Panatinaikos, direktno
      -18.00 Arenasport 2 -Vaterpolo, SL: Srbija - Rusija
      -18.45 Eurosport 2 -Biciklizam: Pariz - Rube
      -18.45 SOS -Sportski dnevnik
      -19.00 Arenasport 2 -Auto moto, Indikar Long Bič, pregled
      -19.00 Arenasport 3 -Fudbal: Dinamo - Split, uživo
      -19.00 RTCG -Košarka: Sutjeska - Lovćen, direktno
      -19.00 Sport klub 1 -Fudbal: Bursa - Galatasaraj, prenos
      -19.15 SOS -Sportski savez Srbije
      -19.30 Sport klub 3 -Fudbal mondijal magazin
      -19.45 Sport klub 2 -Pregled Premijer lige
      -19.55 RTS 2 -Košarka, Super liga: Mega Vizura - Crvena zvezda, prenos
      -20.00 SOS -Liga budućih šampiona
      -20.00 Sport klub 3 -La liga magazin
      -20.00 Arenasport 4 -Fudbal, pregled kola italijanske lige
      -20.00 Arenasport 1 -Košarka: Mega Vizura - Crvena zvezda, uživo
      -20.00 Eurosport -Snuker
      -20.00 Arenasport 2 -Košarka, pregled Endesa lige
      -20.15 Arenasport 2 -Rukomet: Leven -Kil, uživo
      -20.30 Eurosport 2 -WWE
      -20.30 Arenasport 4 -Fudbal: Bajern Minhen - Kajzerslautern, nemački kup, uživo
      -20.42 RTS 2 -Stop sport
      -20.45 Sport klub 2 -Fudbal: Mančester siti -Sanderlend, direktno
      -20.45 Sport klub 3 -Evroliga: Emporio Armani - Makabi, direktno
      -20.45 SOS -SOS vesti
      -21.00 Sport klub 1 -Tenis, studio
      -21.00 Arenasport 3 -Fudbal, pregled grčke lige
      -21.00 Sport klub 3 -Pregled španske lige
      -21.10 SOS -TV mreža
      -21.30 Eurosport -Svi sportovi
      -21.30 Sport klub 1 -Fudbal: Finale Kupa kralja: Barselona - Real, prenos
      -22.00 Eurosport 2 -Boks: Hamer - Aijrih
      -22.00 Sport klub 3 -Pregled FA kupa
      -22.00 Arenasport 1 -Košarka, Specijal: U obruču - Partizan
      -22.00 Arenasport 2 -Boks: FNF Fights
      -22.20 Eurosport -Konjički sportovi
      -22.30 Arenasport 4 -Fudbal, magazin Lige šampiona
      -22.35 Eurosport -Golf
      -22.45 Sport klub 3 -Čelzi TV vesti
      -22.45 Sport klub 2 -Fudbal: Estudiantes - River Plate, direktno
      -22.45 SOS -Sportski dnevnik
      -23.00 Arenasport 4 -Poker
      -23.00 Arenasport 1 -Fudbal, pregled italijanske lige
      -23.00 Sport klub 3 -Fudbal: Bursa - Galatasaraj, turski kup, direktno
      -23.10 SOS -Dupli pas
      -23.15 SOS -Košarka: Partizan - Crnokosa, 2. poluvreme
      -23.25 Eurosport -Golf klub
      -23.30 Arenasport 3 -Fudbal, pregled brazilske lige
      -23.30 Sport klub 1 -Vesti
      -23.30 Eurosport 2 -Nemačka - Italija, U20
      -23.45 Eurosport -Jedrenje
      -00.00 Sport klub 1 -Pregled FA kupa
      -00.00 Arenasport 4 -UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 41
      -00.00 Arenasport 3 -Fudbal, pregled Lige Evrope
      -00.00 Arenasport 1 -Poker
      -00.00 Arenasport 2 -NFL: Sinsinati - San Dijego
      -00.15 Arenasport 3 -Fudbal, pregled Kopa Libertadores
      -00.20 Eurosport -Svi sportovi
      -00.30 Sport klub 1 -Top tenis
      -00.30 Sport klub 2 -Fudbal: Everton - Kristal Palas
      -00.30 Arenasport 4 -Fudbal, pregled MLS lige
      -00.45 Sport klub 3 -ATP Uncovered
      -00.45 Arenasport 3 -Fudbal: Lanus - Santos Laguna, uživo
      -00.45 SOS -SOS vesti
      -01.00 Arenasport 1 -NHL: Montreal - Tampa Bej, uživo
      -01.00 SOS -Noćni program
      -01.00 Sport klub 1 -Pregled argentinske lige
      -01.15 Sport klub 3 -Evroliga: CSKA - Olimpijakos
      -01.30 Arenasport 4 -Fudbal: Njujork Red Buls - Filadelfija, uživo
      -01.30 Eurosport 2 -Haikou vorld open, finale
      -02.00 Sport klub 1 -NBA, prenos
      -02.15 Sport klub 2 -ATP Masters Monte Karlo
      -02.17 RTS 2 -Košarka, Super liga: Mega Vizura - Crvena zvezda, r.
      -02.30 Arenasport 2 -Olimpijska serija
      -03.00 Sport klub 3 -Fudbal: Svonsi - Čelzi
      -03.00 Eurosport 2 -Biciklizam: Pariz - Rube
      -03.00 Arenasport 3 -Fudbal: Kruzeiro - Sero Portenjo, uživo
      -03.30 Arenasport 1 -Fudbal, magazin Lige šampiona
      -03.30 Arenasport 4 -Fudbal The Football Review
      -03.30 Arenasport 2 -Košarka, Specijal: U obruču - Crvena zvezda
      -04.00 Arenasport 1 -ESPN Documentary
      -04.00 Arenasport 4 -Fudbal: PSŽ - Čelzi
      -04.30 Sport klub 1 -Tenis: ATP Monte Karlo
      -04.30 RTCG -Košarka: Sutjeska - Lovćen, snimak
      -04.30 Arenasport 2 -Rukomet: Melsungen - Berlin
      -04.45 Sport klub 3 -SK Superliga: SBB Vukovi - Wild Boars
    • TV program - petak, 18. april 2014.

      Sport - program posle 11.00

      11.00 Arenasport 4 Poker
      11.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion - PSŽ
      11.05 SOS SOS pres: Beogradski pobednik - boks
      11.30 Eurosport 2 Roni O'Saliven šou
      11.45 Sport klub 2 Fudbal: Bazel - Cirih
      11.45 Sport klub 3 ATP Uncovered
      12.00 Arenasport 4 Košarka: Kentaki - Viskonsin
      12.00 SOS Ćaskanje
      12.00 Eurosport 2 Kina open, Peking, finale
      12.00 Arenasport 2 NFL: Indijanapolis - Nju Ingland
      12.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal - Vest Hem
      12.00 Eurosport Spidvej
      12.15 Sport klub 3 Evroliga: Real Madrid - Olimpijakos/Panatinaikos
      12.15 RTS 2 Tenis, Monte Karlo Roleks Masters: Rafael Nadal - David Ferer
      12.45 SOS SOS vesti
      13.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan - Jagodina
      13.05 SOS Total soker
      13.30 Sport klub 2 Fudbal: Rostov - Luh Energija, ruski kup
      14.00 Sport klub 3 Insajd gran pri - Kina
      14.00 Eurosport 2 Evropsko prvenstvo, Hrvatska
      14.00 Eurosport Snuker, Otvoreno prvenstvo Velsa
      14.00 Arenasport 3 Fudbal: Rens - Angers
      14.00 Arenasport 4 Fudbal UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 47 i 48
      14.30 Sport klub 3 Fudbal: Antalija - Eskisehir, turski kup
      14.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
      14.45 SOS SOS vesti
      15.00 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
      15.00 Eurosport Snuker, Kina
      15.00 RTS 2 Tenis: Monte Karlo Roleks Masters: Vilfred Conga - Rodžer Federer
      15.00 Arenasport 1 Fudbal, Kopa Libertadores
      15.00 Sport klub 2 KHL: Metalurg MG - Lev, direktno
      15.00 SOS Video galerija
      15.30 Arenasport 4 Fudbal The Football Review
      15.30 Arenasport 2 Košarka, emisija U obruču specijal - Cedevita
      15.35 SOS TV mreža
      16.00 Eurosport 2 Roni O'Saliven šou
      16.00 Arenasport 3 Fudbal: Udineze - Juventus
      16.00 Arenasport 4 Fudbal: Bajern - Mančester junajted
      16.00 SOS KG sport
      16.15 Sport klub 3 Trans vorld sport
      16.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven - Kil
      16.30 Eurosport 2 Hokej na travi, Evroliga
      16.30 Eurosport Svi sportovi
      16.40 B92 Sportski pregled
      16.40 RTS 1 Tenis: Monte Karlo Roleks Masters: Giljermo Garsija Lopez - Novak
      16.45 SOS SOS vesti
      17.00 Sport klub 2 Insajd gran pri - Kina
      17.00 Eurosport Spidvej
      17.00 Arenasport 1 Fudbal: Borusija Dortmund - Volfsburg
      17.05 SOS Knjiga za vikend
      17.15 Sport klub 3 NBA Action
      17.30 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
      18.00 Sport klub 2 Na današnji dan
      18.00 Sport klub 3 Evroliga: CSKA - Panatinaikos, direktno
      18.00 Eurosport 2 Watts
      18.00 Arenasport 2 Košarka: Cedevita - Partizan, best of ABA lige
      18.00 SOS Prva liga Srbije
      18.00 Arenasport 3 Fudbal: Novi Pazar - Crvena zvezda
      18.00 Arenasport 4 Fudbal: Santos - Ituano
      18.15 Sport klub 2 Fudbal: Blekpul - Barnli, direktno
      18.45 Eurosport Konjički sportovi
      18.45 SOS Sportski dnevnik
      19.00 Sport klub 1 Tenis, studio
      19.00 Eurosport Najjači čovek: Liga šampiona
      19.00 Eurosport 2 Hokej na travi, Evroliga
      19.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
      19.05 SOS Video galerija
      19.15 SOS Knjiga za vikend
      19.20 SOS Objektiv, pregled utakmica Super lige
      19.20 Sport klub 1 NBA Action
      19.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
      19.45 Sport klub 3 Čelzi TV vesti
      19.45 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
      20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled nemačkog kupa
      20.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajern Minhen - Kajzerslautern
      20.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola francuske lige
      20.00 Arenasport 2 NHL Playoff
      20.00 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
      20.00 Eurosport Takmičenje drvoseča: Svetsko prvenstvo
      20.15 Sport klub 2 Najava španske lige
      20.30 Eurosport 2 Superkombat GP 2
      20.30 SOS Biznis liga, pregld kola
      20.30 Sport klub 1 Fudbal:Donkaster - Derbi, prenos
      20.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
      20.30 Arenasport 1 Fudbal: Sent Etijen - Rens, uživo
      20.30 Sport klub 3 Fudbal: Atletiko Madrid - Elče, direktno
      20.45 SOS SOS vesti
      20.45 Sport klub 2 Evroliga: Emporio Armani - Makabi, direktno
      21.00 Arenasport 4 Fudbal: Partizan - Jagodina
      21.00 Eurosport Boks: Marakeš Jkitou
      21.10 SOS Dođite na stadion
      22.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid - Barselona, Liga šampiona
      22.00 Arenasport 2 Boks FNF Fights
      22.10 SOS Objektiv
      22.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
      22.30 Sport klub 1 Najava španske lige
      22.30 Sport klub 3 Pregled belgijske lige
      22.30 Sport klub 2 Najava Premijer lige
      22.45 SOS Sportski dnevnik
      23.00 Sport klub 1 Vesti
      23.00 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal - Vest Hem
      23.00 Arenasport 1 Fudbal, Milan TV
      23.00 Arenasport 4 Poker
      23.10 SOS Zona pres
      23.15 Sport klub 3 Pregled argentinske lige
      23.30 Arenasport 1 Fudbal The Football Review
      23.30 Eurosport 2 Hokej na travi, Evroliga
      23.30 Sport klub 1 Najava Premijer lige
      00.00 Arenasport 2 NFL: Sijetl - Nju Orleans
      00.00 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen - Rens
      00.00 Arenasport 4 Košarka: Konektiket - florida
      00.00 Eurosport Reli
      00.00 Arenasport 1 Poker
      00.00 Sport klub 1 Plej of Evrolige
      00.30 Sport klub 3 Fudbal: Donkaster - Derbi
      00.30 Eurosport FIA
      00.30 Eurosport 2 Coupe de France
      00.45 Sport klub 2 ATP Uncovered
      00.45 SOS SOS vesti
      01.00 Arenasport 1 Dnevne vesti: Majkl Džonson
      01.15 SOS Noćni program
      01.15 Sport klub 2 ATP Masters Monte Karlo, četvrtfinala
      01.29 RTS 2 Tenis: Monte Karlo, četvrtfinale
      01.30 Eurosport 2 Ajntrahg Frankfurt - Hanover 96
      01.30 Sport klub 1 Fudbal: Barselona - Real
      01.30 Arenasport 1 NHL: Detroit - Boston, uživo
      02.00 Arenasport 3 Fudbal, Kopa Libertadores
      02.00 Arenasport 4 Fudbal UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 45 i 46
      02.15 Sport klub 3 Fudbal: Braga - Porto
      02.30 RTS 2 Tenis: Monte Karlo, četvrtfinale
      02.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
      03.00 Arenasport 4 Košarka, pregled ABA lige
      03.00 Eurosport 2 R. Jkitou - K. Mafuta
      03.30 Sport klub 1 Top tenis
      03.30 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
      03.30 Arenasport 2 Košarka, specijal emisija U obruču - Partizan
      04.00 Arenasport 3 Fudbal: Njujork Red Buls - Filadelfija
      04.00 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid - Barselona, Liga šampiona
      04.00 Sport klub 1 Mobil 1
      04.00 Arenasport 1 Fudbal: Liverpul - Mančester Siti
      04.15 Sport klub 3 Rukomet: Aragon - Enkantada
      04.30 Arenasport 2 Rukomet: Magdeburg - HSV
      05.00 Sport klub 1 Formula 1, Kina, prenos treninga
    • TV program - subota, 19. april 2014.

      Sport - program posle 15.00



      11.15 Sport klub 1 Program iz studija
      12.45 Sport klub 1 NBA Inside Stuff
      13.30 Sport klub 1 Tenis: ATP Monte Karlo, prenos polufinala
      15.00 Arenasport 3 Fudbal: Lacio - Torino, uživo
      15.00 Arenasport 4 Fudbal: Udineze - Napoli, uživo
      15.30 RTS 2 Tenis: Monte Karlo Roleks masters, prenos
      15.30 SOS Auto centar Stojanović
      15.30 Eurosport 2 Dortmund - Majnc
      15.30 Arenasport 2 Auto moto, Indikar, Long Bič, pregled
      15.40 Sport klub 2 Na današnji dan
      16.00 SOS Srpski fudbalski maraton
      16.00 Sport klub 2 Fudbal: Anži - Zenit, direktno
      16.00 Sport klub 3 Fudbal: Osasuna - Valensija, direktno
      16.00 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
      16.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ - Vesprem uživo
      16.35 B92 Sportski program
      16.45 SOS SOS vesti
      17.00 Arenasport 1 Fudbal: Široki - Borac, uživo
      17.00 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen - Rens
      17.00 Arenasport 4 ESPN Documentary
      17.30 Eurosport 2 Fudbal - Bundesliga
      17.37 RTS 2 Sportska budućnost Srbije
      17.45 Sport klub 1 NBA Action
      17.45 Sport klub 2 Svet fudbala
      17.52 RTS 2 Košarka: Super liga: Crvena zvezda - Radnički, prenos
      18.00 Sport klub 3 Fudbal: Levante - Hetafe, direktno
      18.00 Vojvodina 1 Uskršnja poslanica Srpske pravoslavne crkve
      18.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
      18.00 SOS Objektiv
      18.15 Arenasport 2 Košarka, specijal U obruču, Crvena zvezda
      18.15 Sport klub 2 Košarka: Saasari - Roma, direktno
      18.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled nemačkog kupa
      18.30 Eurosport 2 Hamburger SV - Volfsburg
      18.30 Arenasport 4 Fudbal: Juventus - Bolonja, uživo
      18.30 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi - Sanderlend, prenos
      18.30 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild
      18.45 SOS Sportski dnevnik
      18.55 RTCG Košarka: Teodo - Lovćen,direktno
      19.00 Arenasport 1 Fudbal: Milan - Livorno, uživo
      19.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan - Jagodina
      19.00 Arenasport 3 Fudbal: Osijek - Rijeka, uživo
      19.15 Arenasport 2 Košarka: FIBA World Basketball: Magazin
      20.00 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
      20.00 Sport klub 3 Fudbal: Sosijedad - Espanjol, direktno
      20.00 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda - Radnički Kragujevac
      20.15 Sport klub 2 Fudbal: Belenenses - Sporting, direktno
      20.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
      20.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, 1.dan
      20.30 Sport klub 1 Plej of Evrolige
      20.45 SOS SOS vesti
      21.00 Arenasport 3 Fudbal: Novi Pazar - Crvena zvezda
      21.00 Arenasport 4 Fudbal: Fiorentina - Roma, uživo
      21.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion - PSŽ, uživo
      21.05 SOS Total soker
      22.00 Sport klub 3 Pregled Evrolige
      22.00 Arenasport 2 Boks: Martinez - Garsija
      22.00 Sport klub 2 Fudbal: Leičester - Kvins Park Rendžers
      22.15 Sport klub 1 Premijer liga, golovi
      22.30 Sport klub 3 Fudbal: Hal Siti - Arsenal
      22.45 SOS Sportski dnevnik
      23.00 Arenasport 4 Fudbal: Široki - Borac
      23.00 Eurosport 2 Kralj nad kraljevijma
      23.00 Sport klub 1 Vesti
      23.00 RTS 2 Svet sporta
      23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled brazilske lige
      23.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus - Bolonja
      23.25 RTS 2 Put u Brazil: Italija i Kamerun
      23.30 Sport klub 1 Fudbal: Atletiko - Elče
      23.30 Arenasport 3 Fudbal: Fluminense - Figuerense, uživo
      23.45 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko - Elče
      00.00 Eurosport Reli
      00.00 Arenasport 2 NFL: Indijanapolis - Nju Ingland
      00.00 Eurosport 2 Dortmund - Majnc
      00.00 SOS Košarka: Crvena zvezda - Radnički Kragujevac
      00.15 Sport klub 3 NBA Inside Stuff
      00.45 Sport klub 3 Fudbal: Njukasl Junajted - Svonsi Siti
      00.45 SOS SOS vesti
      01.00 Arenasport 1 Fudbal: Vankuver - LA Galaksi, uživo
      01.00 Arenasport 4 Fudbal: Lion - PSŽ
      01.15 Sport klub 1 Formula 1, Kina, kvalifikacije
      01.30 Sport klub 2 Fudbal: Madervil - Seltik
      01.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled nemačkog kupa
      01.30 Eurosport 2 Hamburger SV - Volfsburg
      01.41 RTS 2 Tenis: FED kup: Rumunija - Srbija, r.
      02.00 Arenasport 3 Fudbal, Kopa Libertadores
      02.30 Sport klub 3 KHL: Jurij Gagarin, finale
      02.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
      02.45 Sport klub 1 Fudbal: Kardif - Stouk
      03.00 Arenasport 4 UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 47 i 48
      03.00 Eurosport 2 Superkombat GP 2
      03.00 RTS 2 Tenis: FED kup: Rumunija - Srbija, r.
      03.00 Arenasport 1 Fudbal: Osijek - Rijeka
      03.15 Sport klub 2 Fudbal: Levante - Hetafe
      03.30 Arenasport 2 Košarka, Specijal U obruču - Cibona
      04.00 Arenasport 4 Fudbal: Bajern - Mančester junajted
      04.00 RTS 2 Tenis: Monte Karlo Roleks masters, polufinale, r.
      04.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus - Bolonja
      04.15 Sport klub 3 Fudbal: Barselona - Real Madrid
      04.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven - Kil
      05.00 Sport klub 2 Fudbal: Barnsli - Lids
    • TV program - nedelja, 20. april 2014.
      Sport - program posle 15.00

      -15.00 Arenasport 1 -Fudbal: Udineze - Napoli
      -15.00 Arenasport 4 -Fudbal: Fluminense - Figuerense
      -15.00 Sport klub 1 -Tenis: ATP Monte Karlo, prenos finala
      -15.00 Eurosport 2 -Watts top 10
      -15.00 RTS 2 -Tenis: Monte Karlo Rokels masters, finale, prenos
      -15.05 Sport klub 2 -Fudbal: Hal - Arsenal, direktno
      -15.30 Sport klub 3 -Košarka: Sasari - Roma
      -15.30 Eurosport 2 -Nirnberg - Bajer Leverkuzen
      -16.00 Arenasport 2 -Košarka: Crvena zvezda - Radnički KG
      -16.00 Arenasport 3 -Fudbal: The Magic of the UEFA EURO Great Teams - Russia
      -16.30 Arenasport 3 -Fudbal: The Magic of the UEFA EURO Great Teams - Germany
      -16.30 Sport klub 1 -Fudbal: Grodig - Rapid, prenos
      -16.45 SOS -SOS vesti
      -17.00 SOS -Čas sporta
      -17.00 Arenasport 1 -Fudbal: Bordo - Guingamp, uživo
      -17.00 Arenasport 3 -Fudbal: Parma - Inter
      -17.00 Arenasport 4 -NHL Playoff
      -17.00 Eurosport -Auto trke
      -17.10 Sport klub 2 -Fudbal: Everton - Mančester junajted, direktno
      -17.15 Sport klub 3 -NBA Inside Stuff
      -17.20 SOS -Video galerija SOS kanala
      -17.30 Eurosport 2 -Štutgart - Šalke 04
      -18.00 Sport klub 3 -Fudbal: Zvole - Ajaks, direktno
      -18.00 Arenasport 2 -Košarka: Estudiantes - Valensija, uživo
      -18.00 SOS -SOS pres:Beogradski pobednik, boks
      -18.00 Sport klub 1 -Fudbal: Benfika - Olhanense, prenos
      -18.00 Eurosport -Auto trke. Svetski šampionat izdržljivosti
      -18.11 HRT 2 -Uoči Svetskog prvenstva u fudbalu
      -18.20 RTS 2 -Automobilizam: Svetski šampionat na kružnim stazama, snimak
      -18.36 HRT 2 -Magazin Lige šampiona
      -18.45 SOS -Sportski dnevnik
      -19.00 Arenasport 3 -Fudbal: Partizan - Jagodina
      -19.00 Arenasport 4 -Fudbal: Lion - PSŽ
      -19.00 SOS -Sećanja: Košarka: Jugoslavija - SSSR (1981), 1. i 2. deo
      -19.10 Sport klub 2 -Pregled Evrolige
      -19.15 Arenasport 1 -Rukomet: Leven - Barselona, uživo
      -19.30 Eurosport 2 -Pregled Bundeslige
      -19.45 Sport klub 2 -Na današnji dan
      -20.00 RTCG -Vaterpolo, fajnal for Jadranske lige, direktno
      -20.00 Sport klub 2 -Fudbal: Lokeren - Zulte Varegem, direktno
      -20.00 Arenasport 2 -Boks: Solis - Tompson
      -20.00 Sport klub 1 -Hokej: Metalurg - Lev
      -20.00 Eurosport -Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
      -20.15 Sport klub 3 -Pregled Evrolige
      -20.30 Eurosport 2 -Svetsko prvenstvo, Šefild, 2. dan
      -20.45 SOS -SOS vesti
      -21.00 Arenasport 4 -Fudbal: Sao Paolo - Botafogo, uživo
      -21.00 Arenasport 3 -Fudbal: Marsej - Lil, uživo
      -21.00 Sport klub 3 -Fudbal: Barselona - Atletik Bilbao, direktno
      -21.00 Arenasport 1 -Fudbal, Jelen Superliga, pregled kola
      -21.05 SOS -Objektiv, pregled utakmica Super lige
      -22.00 Sport klub 2 -ATP Monte Karlo, finale
      -22.15 Sport klub 1 -Premijer liga golovi
      -22.45 SOS -Sportski dnevnik
      -22.45 Sport klub 1 -Na današnji dan
      -23.00 Eurosport -Šou Ronija O'Salivena
      -23.00 Eurosport 2 -Amstel gold trka
      -23.00 Arenasport 3 -Fudbal, pregled Kopa Libertadores
      -23.00 Arenasport 4 -Košarka: Crvena zvezda - Radnički KG
      -23.00 Sport klub 1 -Vesti
      -23.00 Sport klub 3 -Fudbal: Čelzi - Sanderlend
      -23.10 SOS -Košarka: Metalac - Partizan, Crvena zvezda - Radnički KG
      -23.30 Arenasport 2 -Boks: Fights of the century: Cassius Clay - The Early Years
      -23.30 Sport klub 1 -Plej of Evrolige
      -23.30 Arenasport 3 -Fudbal: Flamengo - Gojas
      -23.45 Eurosport -FIA
      -23.45 Sport klub 2 -Fubal: Sevilja - Granada
      -00.00 Arenasport 1 -Fudbal: Marsej - Lil
      -00.00 Arenasport 2 -NHL Playoff
      -00.05 B92 -Sportski pregled
      -00.45 Arenasport 4 -Košarka: Saragosa - Unikaha
      -00.45 SOS -SOS vesti
      -00.45 Sport klub 3 -Košarka: Brindizi - Avelino
      -01.00 SOS -Total soker
      -01.15 Sport klub 1 -Formula 1 Kina
      -01.30 Sport klub 2 -Fudbal: Zvole - Ajaks
      -01.30 Arenasport 3 -Fudbal: Fiorentina - Roma
      -01.44 RTS 2 -Tenis: Fed kup: Rumunija - Srbija, singl, r.
      -02.00 Arenasport 2 -Dnevne vesti: Edi Merks
      -02.00 Arenasport 2 -Fudbal: Novi Pazar - Crvena zvezda
      -02.00 Arenasport 1 -Fudbal: Atletiko MG - Korintians
      -02.30 Arenasport 4 -Fudbal, pregled nemačkog kupa
      -02.30 Sport klub 3 -Fudbal: Lokeren - Zulte Varegem
      -02.30 RTS 2 -Tenis: Fed kup: Rumunija - Srbija, singl, r.
      -02.30 Arenasport 2 -Dnevne vesti: Rafael Nadal
      -03.00 Arenasport 4 -Boks, Kotv, klasiks
      -03.00 Arenasport 2 -Fudbal: Lacio - Torino
      -03.15 Sport klub 2 -Fudbal: Sosijedad - Espanjol
      -03.30 Arenasport 3 -Fudbal, magazin Lige šampiona
      -03.30 RTS 2 -Tenis: Fed kup: Rumunija - Srbija, dubl, r.
      -04.00 Arenasport 4 -Fudbal: Udineze - Napoli
      -04.00 RTS 2 -Tenis: Fed kup: Rumunija - Srbija, dubl, r.
      -04.00 Arenasport 3 -Fudbal: Fluminense - Figuerense
      -04.15 Sport klub 3 -Fudbal: Benfika - Olhanense
      -04.30 RTS 2 -Tenis: Monte Karlo Rokels masters, finale, r.
      -05.00 Sport klub 2 -NBA Action
    • TV program - ponedeljak, 21. april 2014.
      Sport - program posle 9.00

      09.00 Arenasport 1 Košarka: Saragosa - Unikaha
      09.00 Arenasport 2 Auto moto, Indikar, Long Bič, pregled
      09.20 SOS Sećanja
      09.30 Sport klub 1 Plej of Evrolige
      09.30 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid - Elče
      09.45 Eurosport Biciklizam: Amstel gold trka
      10.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan - Jagodina
      10.00 Sport klub 3 Fudbal: Everton - Mančestr junajted
      10.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, 2. i 3. dan
      10.00 Arenasport 4 Fudbal: Vankuver - LA Galaksi
      10.00 Arenasport 2 Boks: Martinez - Garsija
      10.10 B92 Sportski pregled
      10.30 SOS Video galerija
      10.45 SOS Sportski dnevnik
      11.00 Arenasport 1 Fudbal: Udineze - Napoli
      11.00 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
      11.00 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
      11.05 SOS Objektiv
      11.15 Sport klub 2 Na današnji dan
      11.15 Sport klub 1 Formula 1, Kina, trka
      11.30 Sport klub 2 ATP Masters Monte Karlo, finale
      12.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda - Partizan, Best of ABA lige
      12.00 Arenasport 3 Fudbal: Norvič - Liverpul
      12.00 Sport klub 3 NBA Inside Stuff
      12.00 Arenasport 2 NFL: Denver - San Dijego
      12.30 Sport klub 3 KHL: Metalurg MG - Lev
      12.45 SOS SOS vesti
      13.00 Arenasport 1 Fudbal: Široki - Borac
      13.05 SOS Sećanja: Košarka: Jugoslavija - SSSR (1981)
      13.15 Sport klub 1 NBA Live
      13.15 Sport klub 2 Fudbal: Lejton Orijent - Vulvs, direktno
      13.30 Sport klub 1 Tenis: ATP Barselona, prenos
      14.00 Arenasport 4 Košarka, specijal U obruču - Crvena zvezda
      14.00 Eurosport 2 Polufinale
      14.00 Eurosport Svi sportovi
      14.30 Arenasport 2 ESPN Documentary
      14.30 Sport klub 3 Fudbal: Klub Briž - Standard, direktno
      14.30 Eurosport 2 Finale
      14.30 Eurosport Biciklizam: Amstel gold trka
      14.45 SOS SOS vesti
      15.00 Arenasport 3 Fudbal, Jelen Superliga, pregled kola
      15.00 Arenasport 4 Auto moto: Racing Trough Time Ep. 03
      15.00 SOS Video galerija
      15.00 Arenasport 1 Fudbal: Local Liverpool Legends - International Liverpool Legends, uživo
      15.15 Sport klub 2 Magazin Evrolige
      15.30 Arenasport 2 Boks, Kotv, klasiks
      15.30 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
      15.38 SOS Čas sporta
      16.00 Arenasport 3 Fudbal: Istra - Belupo, uživo
      16.00 Sport klub 2 Fudbal: Barnli - Vigan, direktno
      16.00 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund - Real Madrid
      16.00 SOS KG sport
      16.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, 3. dan
      16.15 Arenasport 2 Rukomet, magazin Bundeslige
      16.30 Sport klub 3 Evroliga: Galatasaraj - Barselona
      16.40 B92 Sportski pregled
      16.45 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen - Libek, uživo
      16.45 SOS SOS vesti
      17.00 Arenasport 1 Fudbal: Hal Siti - Arsenal
      17.00 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
      17.10 SOS Bubamara, pregled utakmica nižih liga
      18.00 Sport klub 2 Fudbal: Genk - Anderleht, direktno
      18.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk - Lokomotiva, uživo
      18.00 Arenasport 4 NHL: Detroit - Boston
      18.15 Arenasport 2 Košarka: Partizan - Igokea, polufinale ABA lige 2013.
      18.15 Sport klub 3 Magazin Evrolige
      18.30 Eurosport 2 Britanski šampionat, 1. i 2. trka
      18.30 Eurosport Evrogolovi
      18.45 SOS SOS vesti
      19.00 Sport klub 1 NBA iza kulisa
      19.00 Sport klub 3 Evroliga: Olimpijakos - Real Madrid, direktno
      19.00 Arenasport 1 Fudbal, francuska liga, pregled kola
      19.10 SOS Fudbal, najava kola
      19.15 Eurosport Svi sportovi
      19.30 Arenasport 1 Fudbal, italijanska liga, pregled kola
      19.30 Eurosport 2 Watts top 10
      19.30 Sport klub 1 Na današnji dan
      19.45 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
      20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
      20.00 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
      20.00 Arenasport 2 Ragbi: Ulster - Saracens
      20.00 Arenasport 3 Fudbal: Lion - PSŽ
      20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
      20.00 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
      20.05 Sport klub 2 Evroliga: Makabi - Emporio Armani, direktno
      20.05 SOS Crna tačka iz Total sokera
      20.15 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga 2
      20.45 Sport klub 3 Evroliga. Panatinaikos - CSKA, direktno
      20.45 SOS SOS vesti
      21.00 Sport klub 1 Fudbal: Mančester siti - Vest Bromvič, prenos
      21.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan - Crvena zvezda, finale ABA lige 2013
      21.10 SOS Total soker, odjeci
      22.00 Arenasport 2 Boks, Kotv, klasiks
      22.00 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi - PSŽ
      22.00 Sport klub 2 Fudbal: Malaga - Viljareal, direktno
      22.15 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, 3. dan
      22.45 Arenasport 4 Fudbal, Arena klasik
      22.45 Sport klub 3 Evroliga: Makabi - Emporio Armani
      22.45 SOS Sportski dnevnik
      23.00 Sport klub 1 Vesti
      23.00 Eurosport Konjički sportovi
      23.00 Arenasport 4 Poker
      23.00 Arenasport 2 NHL: Čikago - St Luis
      23.00 Eurosport 2 Fudbal, Evrogolovi
      23.00 Arenasport 1 Fudbal, Jelen Superliga, pregled kola
      23.10 SOS SOS koš
      23.30 Sport klub 1 Magazin Evrolige
      23.45 Eurosport 2 Finale
      00.00 Sport klub 1 Pregled španske lige
      00.00 Arenasport 3 Fudbal: Široki - Borac
      00.00 Arenasport 4 Fudbal: Parma - Inter
      00.00 Arenasport 1 Poker
      00.00 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
      00.30 Sport klub 3 Fudbal: Porto - Rio Ave
      00.45 Eurosport 2 Amstel gold trka
      00.45 SOS SOS vesti
      01.00 Sport klub 2 Pregled španske lige
      01.00 Arenasport 1 NHL: Kolorado - Minesota, uživo
      01.00 SOS Noćni program
      01.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Monte Karlo, pregled
      01.00 Arenasport 2 Boks: Fights of the century: First Round Knockouts
      01.30 Arenasport 2 Boks: Fights of the century: George Foreman - The Early Years
      01.30 Eurosport 2 Nirnberg - Bajer Leverkuzen
      02.00 Arenasport 4 Fudbal: UEFA EURO: 50 Classic Matches Ep 49 i 50
      02.00 Sport klub 2 ATP 500 Barselona
      02.00 Sport klub 1 Fudbal: Lejton Orijent - Vulverhempton
      02.00 Arenasport 2 Dnevne vesti: Majkl Džonson
      02.15 Sport klub 3 Fudbal: Grodig - Rapid
      02.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ - Vezprem
      03.00 Arenasport 4 Fudbal: Fluminense - Figuerense
      03.00 Eurosport 2 Amstel gold trka
      03.30 Arenasport 1 Fudbal: Vankuver - LA Galaksi
      04.00 Arenasport 2 Košarka: Estudantes - Valensija
      04.00 Sport klub 3 ATP Masters Monte Karlo, finale
      04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako - Nica
      05.00 Arenasport 4 NHL: Čikago - St Luis
      05.00 Sport klub 2 Fudbal: Klub Briž - Standard
      05.30 Arenasport 1 Dnevne vesti: Rodžer Federer
      05.45 Sport klub 3 Fudbal: Genk - Anderleht
    • TV program - utorak, 22. april 2014.
      Sport - program posle 12.00

      12.00 SOS Fudbal: Najava kola Super lige
      12.00 Arenasport 2 NFL: Karolina - San Francisko
      12.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem - Fulam
      12.00 Sport klub 2 Pregled španske lige
      12.00 Arenasport 4 Košarka: Cedevita - Crvena zvezda, Best of ABA lige
      12.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Štutgart, prenos
      12.45 SOS SOS vesti
      12.45 Sport klub 3 Fudbal: Mančester siti - Vest Bromvič Albion
      13.00 Sport klub 2 NBA Action
      13.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan - Jagodina
      13.05 SOS Dupli pas
      13.10 SOS SOS koš
      13.30 Sport klub 2 ATP 500 Barselona, direktno
      13.35 RTS 1 Put u Brazil: Urugvaj i Bosna i Hercegovina
      14.00 Eurosport 2 Amstel gold trka
      14.00 Arenasport 4 Košarka, Specijal U obruču - Cedevita
      14.00 Eurosport Evrogolovi
      14.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
      14.45 SOS SOS vesti
      14.45 Sport klub 3 Evroliga: Panatinaikos - CSKA
      14.45 Eurosport Svi sportovi
      14.57 Vojvodina 1 Fudbal: Vojvodina - OFK Beograd, prenos
      15.00 Arenasport 3 Fudbal: Široki - Borac
      15.00 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
      15.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
      15.30 Arenasport 1 Fudbal, Jelen Super liga, najava kola
      15.30 Arenasport 2 Rukomet, magazin Bundeslige
      15.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, 4. dan
      15.30 Arenasport 4 Fudbal The Football Review
      15.30 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
      15.50 SOS KG sport
      16.00 SOS Srpski fudbalski maraton, Uključenja sa utakmica Super lige, Dupli pas, Pregledi utakmica Prve lige, Pregled Regionalne lige
      16.00 Arenasport 2 Rukomet, magazin EHF lige šampiona
      16.00 Arenasport 4 Fudbal: Čelzi - PSŽ
      16.00 Arenasport 1 Fudbal: Napredak - Partizan. Uživo
      16.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven - Barselona
      16.30 Sport klub 3 Pregled portugalske lige - Portugol
      16.40 B92 Sportski pregled
      16.45 SOS SOS vesti
      17.00 Sport klub 3 Pregled belgijske lige
      17.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo - Hrvatski Dragovoljac, uživo
      18.00 Sport klub 3 Magazin Evrolige
      18.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda - Radnički Niš, uživo
      18.00 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda - Radnički KG
      18.00 Arenasport 4 NHL: Kolorado - Minesota
      18.30 Eurosport 2 Watts top 10
      18.30 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild
      18.30 Sport klub 3 Čelzi TV vesti
      18.45 SOS Sportski dnevnik
      19.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled italijanske lige
      19.00 Sport klub 3 KHL: Lev - Metalurg MG, direktno
      19.00 Eurosport 2 ETC kup: Le Kastelet, Francuska
      19.30 Sport klub 2 Na današnji dan
      20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
      20.00 Eurosport Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
      20.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, studio
      20.00 Arenasport 2 Ragbi: Tulon - Leinster
      20.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, 4. dan
      20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
      20.10 Republika Srpska Fudbal, Liga šampiona
      20.35 Republika Srpska Fudbal, Liga šampiona
      20.45 Sport klub 2 Pregled ATP Masters Monte Karlo
      20.45 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid - Čelzi, uživo
      20.45 Arenasport 1 Fudbal: Atletiko Madrid - Čelzi, uživo
      20.50 SOS SOS vesti
      21.00 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem - Fulam
      21.15 Sport klub 1 Top tenis
      21.30 Sport klub 3 Pregled španske lige
      21.45 Sport klub 2 Fudbal: Mančester siti - Vest Bromvič Albion
      21.45 Sport klub 1 Tenis: ATP Monte Karlo, pregled
      22.00 Arenasport 2 Boks: Doner - Rigondo
      22.30 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
      22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
      22.45 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, studio
      22.45 SOS Sportski dnevnik
      23.00 Eurosport 2 AFL magazin
      23.00 Arenasport 4 Poker
      23.00 Eurosport Auto trke
      23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
      23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
      23.00 Sport klub 1 Vesti
      23.30 Arenasport 3 Fudbal: Milan TV
      23.30 Sport klub 1 Evroliga, plej of
      23.30 Sport klub 3 Pregled Championship-a
      23.30 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
      23.30 Eurosport FIA
      23.30 Arenasport 1 Fudbal, Napredak - Partizan
      00.00 Arenasport 3 Fudbal: Local Liverpool Legends - International Liverpool Legends
      00.00 SOS Objektiv, Pregled Super lige
      00.00 Eurosport Reli
      00.00 Eurosport 2 Amstel gold trka
      00.00 Sport klub 3 Fudbal: Čelzi - Sanderlend
      00.00 Arenasport 2 NFL: Denver -San Dijego
      00.30 Sport klub 2 Magazin Evrolige
      00.45 SOS SOS vesti
      01.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Barselona
      01.00 Sport klub 2 VTA Štutgart
      01.00 SOS SOS koš
      01.30 Arenasport 1 Fudbal: Lion - PSŽ
      01.30 Eurosport 2 Štutgart - Šalke 04
      01.45 Sport klub 3 Košarka: Brindizi - Avelino
      02.00 Arenasport 3 Fudbal: Norvič - Liverpul
      02.00 Arenasport 4 Košarka, Specijal U obruču - Crvena zvezda
      02.30 Arenasport 2 ESPN Documentary
      03.00 Arenasport 4 Auto moto
      03.00 Eurosport 2 Britanski šampionat, 1. i 2. trka
      03.30 Arenasport 1 Dnevne vesti: Usain Bolt
      03.30 Sport klub 3 Fudbal: Zvole - Ajaks, holandski kup, finale
      03.30 Arenasport 2 Boks, Kotv, klasiks
      04.00 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid - Čelzi
      04.00 Arenasport 1 NHL: San Hoze - Los Anđeles, uživo
      04.00 Arenasport 3 Fudbal: Hajduk - Lokomotiva
      04.30 Sport klub 1 NBA iza kulisa
      04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen - Libek
      05.30 Sport klub 3 Rukomet: Puento Sagunto - La Rioha