Pinned Za one koji tek počinju!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Za one koji tek počinju!

Kao prvo želimo Vam dobrodošlicu na Satelitskom forumu.

Svaki po?etak je težak. Ulaskom u ovaj Satelitski forum ulazite u jedan novi svijet - svijet Satelitske televizije i svega što dolazi uz to.

Od kuda krenuti!

1. Prvo pro?itati Pravilnik foruma! U njemu je opisan na?in komuniciranja sa drugim ?lanovima; na?in pisanja; što se smije a što ne smije objavljivati itd.

2. Forumi su podijeljeni u podforume. Na?ite podforum Vašeg interesa i ?itajte. Pod Tutorijals - uputama imate sva obješnjenja vezana ze taj dio.

3. Ukoliko niste našli na odgovor, postavite temu u dio foruma koji odgovara temi i ?ekajte dok vam se odgovori. Nemojte biti nestrpljivi ako u istom trenu niste dobili odgovore. Sigurno ?e vam se odgovoriti ili uputiti gdje da to na?ete što vas zanima.

4. Budite aktivni na forumu, te ukoliko imate znanja iz nekog podru?ja, podijelite ga sa drugim ?lanovima, a to ?e oni znati cijeniti te ?e Vam uvijek prisko?iti u pomo? kada vi nešto tražite.

I na kraju

pazite se, tko jednom u?e ovdje postaje ovisnik i bez njega više ne može.
      Pozdrav marinko
    • Poruku izvorno napisao onida
      Imam Humax 5400

Ides na ovaj Forum, pa sekcija Humax, zatim odes na tips&tricks i ondje ti je sve objasnjeno...
      Za taj tip Humax-a uvjek senade dobri Uploadi..
      ako di zapne javi se ..
      pozdrav iz Makarske..
      Vu+ DUO HD
      Dreambox 7025
      Humax 5400 Z
      Samsung 9500 VIA CI
      Stab HH 120
      Triax 110
      Sony KDL- 40E4000
      Sony DAV-DZ110
    • Kao prvo pozdrav svima, i hvala na prijemu

Imam Neotion 1000, mozete li mi reci mogu li otvoriti nesto od ovih zakljucanih kanala, onaj fulx 3m dok je radio, radio, vec duze vreme ni to ne radi, zato ako mogu nesto napraviti s ovim ok, ako ne da kupujem nesto sto ce funkcionisati?

pozzz i hvala unapred na pomoci
    • Pozdrav ekipi,imam problem sa DM500s i instalacijom rss-a (od projekt teama) na njega.Stvarno sam tukac ali neshva?am gdje i što treba da pritisnem kako bi ga sa kompa prebacio u dream ili se sve to radi samo u dreamu.Napomena:instaliran mi je rss ali samo strane stranice.....Pomagajte znalci!!!!!!!!!
      Hvala.
      Pioneer PDP506XE,DM800SeV2,Optibox 2800,Lnb twin smart titanijum,Triax90,
      Pioneer VSA-AX10Ai,Pioneer DV 989AVi,Pioneer DVR 545HX,
      Popcorn C200,Philips SBC-HD1502U Cineos
      LED Samsung UE40F7000,Popcorn A210,Philips SBC-HD1502 MachLine,OP105,7xAlps LNB+motor,DM500HD,
      LCD Philips 32PF7331,DVB-t Infinity 8000HD PVR,Yamaha RX-V595aRDS
      CRT Panasonic TX-32PH40F/P,Panasonic NV-HD650,Yamaha DVD8795.
    • Poruku izvorno napisao svojnov9
      Pozdrav ekipi,imam problem sa DM500s i instalacijom rss-a (od projekt teama) na njega.Stvarno sam tukac ali neshva?am gdje i što treba da pritisnem kako bi ga sa kompa prebacio u dream ili se sve to radi samo u dreamu.Napomena:instaliran mi je rss ali samo strane stranice.....Pomagajte znalci!!!!!!!!!
      Hvala.

Imaš PM,pogledaj u inbox.....
      DreamBox 7000 S,Triax 110 - Dreambox500 S x 2

Dreambox800 HD PVR - Thomson DSI4200

Gigaset SE 555 WLAN dsl, LINKSYS -WRT54GL
      HRT, DIGI-TV HR,EURO 1080
    • Bok, ja sam ovdje nov. Imam Quadro DR-9100CI PVR i na njega sam stavio 5000CIPVR.bin sa sathelp.info. Kako ja u njega mogu stavit preko racunala kljuceve i koji su mi programi potrebni? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

ID: E527
      HW: 1.00
      SW: 12.89
    • RE: Za one koji tek poèinju!

Pozdrav svima!
      Prije nekoliko dana sam preko drugog foruma došao i do vašeg.
      Malo sam ga ve? pregledao i prvi utisci su odli?ni.
      Na podru?ju digitalne tv sam po?etnik,pa ?u možda i kada trebati koji savjet vas znalaca... :D
      LP od Ive

The post was edited 1 time, last by IvoŠ ().

• RE: Za one koji tek poèinju!

Poruku izvorno napisao IvoŠ
      Pozdrav svima!
      Prije nekoliko dana sam preko drugog foruma došao i do vašeg.
      Malo sam ga ve? pregledao i prvi utisci su odli?ni.
      Na podru?ju digitalne tv sam po?etnik,pa ?u možda i kada trebati koji savjet vas znalaca... :D
      LP od Ive

Dobro došao... :smilie98:
      Nytrobox NB 6000 Hd combo/ Wavefrontier T 90
    • Poruku izvorno napisao djbox
      Poruku izvorno napisao svojnov9
      Pozdrav ekipi,imam problem sa DM500s i instalacijom rss-a (od projekt teama) na njega.Stvarno sam tukac ali neshva?am gdje i što treba da pritisnem kako bi ga sa kompa prebacio u dream ili se sve to radi samo u dreamu.Napomena:instaliran mi je rss ali samo strane stranice.....Pomagajte znalci!!!!!!!!!
      Hvala.

Imaš PM,pogledaj u inbox.....

Je l' mozes i meni poslat.
      Hvala!