image OE2.0

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• u zadnje vrijeme imam dosta problema sa signalom,e sad neznam jel problem do motora ili imagea.npr gledam htv na 16e prebacim na eurosporthd na 13e i nemam signala,onda prebacim na eurosport sd i signal na 90%,s vremenom sam skuzio da onda fino odem na 19e pa vratim na 13e tj eurosporthd i signal vrhnski i sve sljaka.ista situacija se dogadja i na 19e oce sd a nece hd,ponekad nece ama bas nista,pa onda pet moram prosetat do nekog drugog satelita pa nazad dok ne upali.jedina situacija u kojoj nema nikakve pomoci je kad mi se kod prebacivanja satelita dogodia da je i signal i agc na 0%,tada mi ne pomaze ni restart gui i nego bas restart cijelog dreama.inace imam 800hd pvr sa originalnim imagom 2.0 OE i nakeljenim gemini pluginom
    • evo malo se popravljaju ..........

predstavlja: Newnigma2 v4.0.8 # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # Osnove:Enigma2 4,0: 2013/11/18
      Enigma2 Plugins: 2014/01/27
      Newnigma2 Plugins: 2014/01/27
      DM 7020 HDVozač: 2013/12/28
      secondstage: 88
      kernel 3.2.54
      podmetnuto E2 2013/11/18:fiksna greenscreen na odustajanje pritisnite tijekom služba / marker / buket preimenovati
      fiksna mogući pad uzrokovan dodataka koji ne provjeriti povratni kod startTimeQuery ..
      fiksna moguć sudar na zaslonu blizu
      fiksni slomljena "ImageDefaultInstaller" (slomljen od 20.131.112 update)
      fiksna moguće ConfigLocations crash (pri upisu)
      podmetnuto E2 2013/11/12:dodao unicable podrška za jultec JPS0501-8
      dodao mogućnost za promjenu naziva usluge / markere i bukete putem channelselection kontekstnog izbornika
      mali popravci upravitelja skladišta
      Promjene se podržavaju Picons za udaljene usluge (partnerbox)
      fiksna moguće epgcache sudar
      fiksna sada događaj EPG upita kada nema Sljedeći događaj je dostupan
      fiksna beskonačne trake uzrokovano pogrešno kodiranim imenima usluga na 10E 11221V 27500
      podmetnuto E2 2013/10/01:produljiti pid cache memorije za audio vrste osim AC3 i MPEG (potrebno pohraniti zadnji odabrani AC3 + i AAC audio zapisa)
      ne poslati CEC poweroff na mirovanju ponovno pripravno tranziciju
      ne poslati CEC Poweron na mirovanju u stanje prijelaz
      ne restart prethodnu uslugu na mirovanju u stanje tranziciju
      fiksni rijetke ruši na E2 isključivanja
      nazvati rumenilo i Fsync pri spremanju roditeljske kontrole bijelo / crne liste
      Obavijest: Aktualizacija v4.0.x na 4.0.8 moguće. promjena:Dodano: Skin Evolution-HD by Kerni (thx)
      Dodano: newnigma2.Kerni.PanTV-HD by Kerni (thx)
      Dodano: Kerni.Gnome-HD by Kerni (thx)
      Dodano: VideoDB V2.2 by Dr.Best (kliknite ovdje za više informacija) (thx)
      Dodano: mediaportal
      Dodano: swapmanager
      Dodano: wget
      Dodano: stat
      Dodano: weathercomponent (potrebno za neke kože)
      Dodano: eventposition (potrebno za neke kože)
      Dodano: reftopiconname (potrebno za neke kože)
      Dodano: ledmanager (pažljivo promijenio izvor = "ButtonGreentext" na izvor = "key_green") zaslon za Skinnera
      Dodano: Crno-Box.HD.ME (32bit kože)
      Dodano: cryptsetup više informacija
      Dodano: newnigma2-servicerestart: Ponovno usluga putem GUI, poput init.d, ako telnet nije dostupan zaslon za Skinnera
      Dodano: besplatno provjeriti space-a prije instalacije ili nadogradnje paketa
      Dodano: min slobodan bljesak prostor 3MB za instalaciju / nadogradnju neke pakete
      Dodano: poboljšanje provjeru povezivanja mreže u newnigma2 instalater
      Bugfix: Rebuild Picon Rukovanje / ukrcaj / caching (manja potrošnja memorije)
      Bugfix: Newnigma2 Usluge popraviti getPNG priručne neuspjeh (memoryleak)
      Bugfix: Poboljšano onlineinstaller priručnu rukovanje (ponekad čudan zaslon izlaz)
      Bugfix: neutrino tipmape
      Bugfix: newnigma2.Kerni.PanTV-HD ikone
      Bugfix: CAID Renderer nije zatvorila ecm.info i share.info ispravno
      Bugfix: za utovar krivo ili ne newnigma2 usluga izbornika PNG-ih
      Bugfix: gube Picon vrijednost u servicelist nakon korištenja configsaver
      Bugfix: jer nije pokazao sve skinove u nenwigma2 dijelu instalater kože, kao što su tikila kože
      Bugfix: spriječiti utovara skin_infobar_wetter.xml na druge kože, zatim "newnigma2-" skinova
      Update: neka poboljšanja na našim onlineinstaller
      Update: ZNC na verziju 1.2
      Update: OpenVPN na verziju 2.3.2
      Update: njemački prijevod
      Update: mediaportal se verzija 5.0.X
      Update: dodao weatherfunction samo za newnigma2-HD inforbar (plava tipka -> newnigma2 usluge -> OSD funkcije -> vremenske informacijskoj traci -> o)
      Update: Picon renderer. stvoriti piconSList dir za servicelist Picons.
      Uklonjeno: uklonili smo neradni dodataka. većina njih su integrirani u mediaportal.
      Uklonjeno: keymanger plugin sa slike. To je još uvijek na raspolaganju iz naše hrane.
      : Spavaća:
    • :thumbup: evo i kolege nespavaju radi se radi

MediaSat PME (muzoss edition) ZA ORGINAL DM 500hd, 800, 800se i 7020hdEnigma2......... 12.01.2014dreiveri.......28.12.2013 kernel.........2.6.18.7.4 dm800, i 3.2 dm 500hd 800se i 7020hdssl............84 r12 dm800, 500hd i 800sessl............88 dm7020hdNovi bootlogo by Homer Simpsondefault skin: MX_SkyLine mod homer SimpsonNovo............ CrossEPG v.07.04Novo............ Novi PME Addons PanelNovo............ PME IPTV Adons listNovi PME BLUE PANELNovi PME GREEN PANEL
      : Spavaća:
    • Ubacio sam ovaj novi image MediaSat ME6.0.Sve radi ok jedini problem je,bar kod mene, kada iskljucim box(DM500HD) na duze vreme (uvece)ujutru kada ga ukljucim on se sam restartuje a posle toga moram da restartujem i CCcam(2.3.0)da bi mi proradila c-linija.Zna li neko kako da resim ovo?Inace probao sam i sa PLi 4.0 i Newnigma 2,TSimage i nije bilo ovih problema sto znaci da nije do resivera ili gresim?
    • kolega @sandrije bi trebao znati ,ako ne dobiješ odgovor potraži ovde
      media-sat.net/forum/index.php

image 54.5 mb dm 500hd u fleš...bojim se da je to puno za dreama.probao sam i ja ,nije mi nešto sjeo.po meni to je image za ozbiljniji box,npr. 7020hd.

VU+DUO2+2TBhdd
      DM 500HD +USB
      DM 500HD V2
      DM 500S
      LACIE D-NEXT QUADRA2 2TB
      GIBERTINI+INVERTO BLACK +MOTOR
      PANASONIC 50GT30E
      ONKYO TX NR 616 BOWERS&WILKINS M1+ASW610 SUB
      SAMSUNG ATIV BOOK 6