AZBox Titan - Specifikacije -

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NenadX wrote:

dvlajkovic wrote:

Snimili bismo mi kad bi nam ti dao DVB aplikaciju od JC jer onaj orig. DVB Player nije ni za onu stvar.. :rolleyes:

Pusti sad player. Nemoras ti uzivati, samo nek se vidi u osdu kako se mjenjaju provideri dok prebacujes programe... To ce prodavati receivere, a ovi sta se pale na igrice ionako cekaju PS4 i stede lovu za njega. :D
      Sa DVB Playerom gledaš sat-tv, ali ne valja ništa. I da, instalirao sam i podesio CCc*m / Mgc*md, ali ne sarađuju sa fabričkom DVB Player aplikacijom.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • dvlajkovic wrote:

Sa DVB Playerom gledaš sat-tv, ali ne valja ništa. I da, instalirao sam i podesio CCc*m / Mgc*md, ali ne sarađuju sa fabričkom DVB Player aplikacijom.

Prijatelju, ti to govoris o starom samplu sto TI imas , to nije TITAN to je sample koji trenutno nema buducnost i ne razvija se SW zza DVB deo za njega.
      TITAN je drugi sample.
      DVB App koji sam ti na pvt spomenuo da se razvija od nas iz RTi tima - zapravo je za treci sample koji ni ja nemam kod sebe i koji je takodje u pripremi - ako se nevaram najmocnija masina u seriji koja izadje, ali otom potom to je skroz druga prica ...

Dakle TITAN radi kao sto mozes videti na video fajlovima , mogu ti pustiti prekoweb cam da vidis kako kod mene radi , zabranjeno voce radi besprekorno - imas vise mogucnosti , ali bice i videa sa kojeg ce s taj deo videti.
      Tvoj sample je skroz ali bukvalno skroz druga masina - podji od toga koji je cpu kod tebe - uporedi u system info i bice ti jasnije (AMLogic 8726-M3 CPU na 1.0 GHz) , dok TITAN je sa Allwinner A10 na 1.2 GHz.
      Dakle pls da ne unosimo konfuziju kod clanova foruma - TITAN je skroz druga masina ;)

U nastavku sledi slika - Gore - tvoj sample , dole TITAN - nadam se da je sada jasnije i da smo razrezili zabunu , mada cudi me da je uopste doslo do zabune jer sam ti vec na pvt rekao da nisu isti samplovi ?!?

rgs,
    • Kad bi ovo moglo da se nadje na trzistu???
      “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
      youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4
    • Bosnian Pharao wrote:

Kad bi ovo moglo da se nadje na trzistu???

Ja mislim u martu već da će biti na trzistu...

Koga interesuje, instalacija fedore ili ubuntu je maciji kasalj, potrebno je samo imati SD kartu od 8 GB (dovoljno prostora za sve), uskoro ce biti tutorial.
      AZBox Elite, Premium, Me, MiniMe
      Dreambox 8000
      AZBox Titan - Android 4.1.4 - Twin tuner DVB-S2 - XBMC - Ubuntu 12.04 ARM release
    • Matic wrote:

MickeySa wrote:

Koga interesuje, instalacija fedore ili ubuntu je maciji kasalj, potrebno je samo imati SD kartu od 8 GB (dovoljno prostora za sve), uskoro ce biti tutorial.

radi li fedora,ubuntu u pozadini kada box koristis kao sat receiver

Detalji ce biti blagovremeno dostupni... iz opravdanih razloga ne mogu iznositi sve informacije koje su nama iz openazbox mod teama dostupni
      AZBox Elite, Premium, Me, MiniMe
      Dreambox 8000
      AZBox Titan - Android 4.1.4 - Twin tuner DVB-S2 - XBMC - Ubuntu 12.04 ARM release
    • telesat wrote:

Prijatelju, ti to govoris o starom samplu sto TI imas , to nije TITAN to je sample koji trenutno nema buducnost i ne razvija se SW zza DVB deo za njega.
      TITAN je drugi sample.
      ...
      nadam se da je sada jasnije i da smo razrezili zabunu , mada cudi me da je uopste doslo do zabune jer sam ti vec na pvt rekao da nisu isti samplovi ?!?
      Jasno, mea culpa - krivo sam skapirao.
      Izvinjavam se svima koje su moji napisi u ovoj temi naveli na pogrešne zaključke. :(
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • Ovo bi mogla biti zanimljiva igracka. Bumo testirali ;)
      “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
      youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4
    • Sve potrebne informacije u vezi uredjaja bice dostupne javno svima , naravno pre izlaska uredjaja na trzistu.
      Zamolio bih clanove da ne insistiraju na nesto za sta je jasno dato do znanja da trenutno nemoze biti dostupno kao info sa nase strane - sve dok proizvodjac ne da zeleno svetlo za to - shvatite , mi smo samo developeri.
      Nadam se da ce ovo biti shvaceno i tema nece ici off.

pozdrav,
    • 1.Vec je receno - 4:2:2 nije podrzan - za tu namenu mozes koristiti AZBox Me i MiniMe kao i starije moele bazirane na sigmu
      2.Vec je receno - Blind scann je podrzan na ovom modelu
      3.Predpostavljam da pitas o XBMC pluginsima - da SVI pluginsi su podrzani
      4.Podrzava SVE skinove za XBMC - Liste kanala od XBMC-a za recimo IPTV , a takodje i od DVB dela - njegov standard, potrudicemo se da spremimo app koji ce importirati E2 liste kanala :)
      5.Nema PiP, bar ne za sada
      6.Izvini o ovome nesmemo pricati na forumu da ne bi krsili pravila foruma ali dobices odgovor uskoro kad pogledas video sa kodiranim kanalima :)

pozdrav,

The post was edited 2 times, last by telesat ().

• Hvala na informacijama

Za plaginove sam mislio na E2 plaginove da li ce ih moci podrzavati ili ce se pravati isti takvi recimo neki najzanimljiviji sa android podrskom.Priznaces da svako od nas ima nekoliko najomiljenih koji cine enigmu enigmom.

Za Skinove sam mislio na e2 skinove kako tu stvari stoje ili oni sto prave sada skinove za e2 moraju da ih ponovo prave za andorid.
      4K UHD Android Smart TV Box:Amlogic S905/2GB/DVB-S2/DVB-T2/DVB-C/CA Slot/Oscam/Smart Home alarm Free 100 GB prostora za vase podatke: degoo.com/g/Ov7nAz0