Obavijest Kako postaviti feed

• Jel' moze neko da mi objasni jednu stvar?
      Ja nisam siguran ali mi se cini da je ovde nesto vraceno na staro, ako sam dobro razumeo, sada (opet ko' ranije) nije obavezno postavljanje "slika" na forumu uz pronadjeni feed.
      Ovo pitam iz prostog razloga zato sto me Administrator (prilikom objave zadnjeg mog feed-a ovde) fino zamolio da uz feed prikacim i sliku a to nisam u mogucnosti da uradim (ne svaki put) jer mi oduzima mnogo vremena, osim ako je nesto (po mojoj proceni) jako vazno. S'obzirom da se radi o fidovima, vrlo je vazno da se pronadjena frekvencija sto pre objavi jer se nikad nezna koli traje samo emitiranje fida, dakle ne radi se o nikakvom prepisivanju vec o brzini objavljivanja a slikanje i postavljanje slike na forum kod mene potraje par Minuta a to je za ovakvu vrstu rabote previse izgubljenog vremena.
      Jumbrowsky™

• Pošto vidim da u zadnje vreme jako slabo se postavljaju feedovi naročito fudbalski,da li mi obični članovi možemo postavljati feedove koje smo skinuli sa stranih sajtova,znači bez slike ili to važi samo za omih nekoliko koji su postavljali redovno feedove?Ipak tu treba vremena,vidim niko ne postavlja ni EMU nogomet na tv a kamoli feed?
    • Ja mislim da objavljivanje takvih vijesti, ako ih nismo kod sebe provjerili, ne mora biti baš od koristi. A možda se i varam. Meni slika uopšte nije važna, važno mi je da je vijest provjerena i da je feed radio/radi u trenutku provjeravanja i postanja. Vjerujem na rijeć, ne treba mi slika da bi povjerovao. Na kraju istinitost svatko mora pri sebi provjeriti.
      XYZ

OCTAGON SF4008 Triple 2XDVB-C/T2&1XDVB-S2X UHD + multistream + HEVC

EDISIOON Argus VIP3 Magicvision
      DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45,0W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • Kolega pa što bi neko izmislio neki feed n i to na specijaliziranom sajtu za feedove,pa npr ja kad pišem najavu EMU utakmica kako mogu znati da li ti kanali prenose određenu utakmicu jer se najave pišu dan ranije,a feedovi se postavljaju npr neposredno pred utakmicu,znači neko je uhvatio taj feed i postavio ga.Nadam se da me razumeš,cenim tvoj rad i znam da voliš hvatati nove feedove i kanale svakodnevno
    • satelit74 wrote:

Kolega pa što bi neko izmislio neki feed n i to na specijaliziranom sajtu za feedove,pa npr ja kad pišem najavu EMU utakmica kako mogu znati da li ti kanali prenose određenu utakmicu jer se najave pišu dan ranije,a feedovi se postavljaju npr neposredno pred utakmicu,znači neko je uhvatio taj feed i postavio ga.Nadam se da me razumeš,cenim tvoj rad i znam da voliš hvatati nove feedove i kanale svakodnevno

Ja mislim da je draž baš u tom da najavu sam provjeriš i vidiš dali feed u onom trenutku radi. Nema to ništa sa izmišljanjem. Feed-ovi su više manje stalne frekvencije, koje su aktivne samo za vrijeme prijenosa ( utakmica, vijesti sa terena, koncerata....) Ako feed u trenutku tvoga postanja ne radi, đaba ti posao. Tako ja mislim i puštam svakomu da misli na svoj način.
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      74,9E do 45,0W

• Hvala "kolegama" @hb6791 i @membrana na njihovoj pozornosti. Ne mogu da ne ponovim da to samo govori o njima samima. Neka se samo vesele i uživaju.

Btw: Ne znam, zašto uopče treba pitati, dali se smije objaviti feed. Koja je razlika u objavljivanju feed-a ili neke druge frekvencije?
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      74,9E do 45,0W

• @ satelit
      Feedovi se ne objavljuju skidanjem sa stranih sajtova vec sa satelita i upravo je iz tog razloga otvorena ova tema. Pravilno postavljanje feeda je precizno objasnjeno u poruci Br. 1 gore. Svrha svega je da kad nesto pronadjes, da to shto ti vidis na ekranu tvog TVa podelis sa ljudima koji su na ovom forumu. A ono o cemu ti pricas je klasicno prepisivanje i objavljivanje neproverenih informacija tj. frekvencija.

Pozdrav iz Vrnjacke Banje ;)
      Jumbrowsky™

• Razumem ja šta ti kažeš,ali pogledaj malo ko sada postavlja feedove ovde,a koliko je ljudi postavljalo ranije,spala knjiga na dva slova.Nemaju ljudi vremena da vijaju po ceo dan feedove a ni odgovarajuću opremu,zar nije jednostavnije naći feed na specijalizitanom sajtu za feedove i onda proveriti kod sebe da li taj feed radi pa postaviti na sajt ako radi nego skenirati po desetine satelita svaki dan i vijati tražiti nove feedove,znaš koliko vremena to oduzima?Ja kažem moje mišljenje a mislim da je to logično i praktičnije