LG L3 Optimus E400

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• LG L3 Optimus E400

Hoću da promijenim tel. i imam ponudu za navedeni model LG? Po internetu sam malo istrazivao i evo njegovih karakteristika:

SPECIFIKACIJA

Osnovno
      Market
      Status : Aktuelan

Model : Optimus L3 E400

Mreže : 850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz, HSDPA,

Kućište
      Dimenzije : 102.6 x 61.6 x 11.9 mm

Težina : 110 grama
      Oblik : touch-screen,
      Tastatura : nema,

Procesor
      Takt : 800 MHz

Baterija
      Vrsta : Li-Ion

Kapacitet : 1500 mAh

Ostalo
      Ostalo : vibracija, kompas, akcelerometar,

Ekran
      Glavni
      Tip : TFT

Veličina : 3.2 inča

Broj boja : (18-bit) 262.144 boja

Rezolucija : 240x320 piksela

Ostalo : osetljiv na dodir,

Kamera
      Glavna
      Orijentacija sočiva : sa zadnje strane

Broj piksela senzora : 3.15 megapiksela

Rezolucija fotografija : 2048x1536 piksela,

Ostalo : video zapis,

Zvuk
      Reprodukcija
      Format melodija : mp3, aac, wav,

Ostalo : spikerfon, fm radio prijemnik,

Memorija
      Operativna
      RAM : 384 MB

Interna
      Kapacitet : 1024 MB

Eksterna
      Podržani formati : microSD (Trans Flash),

Maximalno podržano : 32768 MB

Softver
      Operativni
      sistem
      Vrsta : Android

Verzija : v2.3

Podržani formati : aac, wav, mp3, mp4, wma, H.263, H.264, wmv,

Funkcije
      Osnovne : kalkulator, kalendar, alarm,

Napredne : snimanje glasa,

Komunikacija
      Lokal
      Kablom na : USB 2.0 port, 3.5' audio,

Bežično : bluetooth 3.0,

Udaljeno
      Prenos podataka : GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s), EDGE (236 Kb/s), HSDPA,

WAP pretraživač : 2.0

Podržane tehnologije : SMS, EMS, MMS, WiFi, GPS, SyncML,

Da li je sve ovako, kao što piše, to ne znam.
      Ne razumijem se najbolje u ove karakteristike, pa se zato ovdje obraćam, da iznesete svoje mišljenje o ovom telefonu. I, koliko bi ste vi najvise platili ovaj telefon(radi se o novom telefonu).

Pozdrav
      Hvala
    • kolega za 70 eura mozda koji euro vise, neces dobiti bolji telefon za te pare, medjutim za te pare mozes da nadjes neki kina klovn poznatih marki (kao samsung s3) ili neki tablet uredjaj , ali ako nepatis od tehnoloski naprednijih telefona ovaj je dobar mozes youtube na njega mozes viber za besplatno telefoniranje za prosjecnog korisnika sasvim dobar telefon.
    • root je samo da imas administratorska prava. Kad imas root mozes staviti i custom recovery te i time noviji android ukoliko postoji - custom ROM.
      Provjeri ovdje:
      [DEV][ROM][4.1.2][WIP] CyanogenMod10 LG Opti… | Optimus L3 | XDA Forum
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Stavio sam ROM optimus 1.5 SDmerged, koji je perfektno radio,ali kad sam instalirao viber, nikako nisam mogao dobiti aktivacijski kod,iako je wi fi radio, kao i skype, whatss app, i druge aplikacije koje koriste internet. Samo je viber pravio problem, pa sam u pokusaju da to popravim radio i back up starog roma, pa opet instalirao novi rom, pa kad to nije radilo onda sam uradio reset sistema, pa ni to nije pomoglo, pokusao sa drugim romom, ali mi je stalno instalirao ovaj optimus 1.5, iako ga izbrisem, formatiram karticu, ali bez uspjeha. I onda mi se odjednom zaustavio-kad ga ukljucim pise mi boot LG i to je to-dalje ne ide. Pa sam u takvom stanju, vadio bateriju,jer se samo tako mogao iskljuciti. Onda sam opet pokusao staviti novi rom, ali nece. POkusao sam uraditi unbrick sa originalnim firmware,ali ni to nije proslo. Kad pokrenem KDZ, ispise mi da tel nije pronadjen, i tu zavrsi. Molio bih nekoga da mi kaze da li se to može rijesiti, i kako da to uradim.Hvala