Postavljanje satelitske antene

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A zašto pojedinci pitaju, bez da su se potrudili pretražiti forum sa sličnim pitanjima, pa tako i datim odgovorima na ta pitanja. Pa nisu forumaši tu da daju odgovore na već ranije odgovorena, skoro ista pitanja. Pa kad se ljudi ipak odluče odgovoriti po kozna koji put, evo što im se desi
      DM 500 HD Ferrari, OpenPli 2.1
      T-90, ( 0.8w, 7e, 13e, 16e, 19.2e, 23.5e, 28.2e, 39e)
      diseq 8/1 Emp Centauri V1+terra
    • Quatro LNB je bio u pitanju, naveo sam to odmah u prvom postu. Sada je već sve riješeno... jedino ne znam zašto neki članovi kao borg_ri imaju ovako negativan/brzoplet pristup, tražio po forumu jesam (koliko mi je vrijeme to dozvolilo), i nisam našao konkretan odgovor na moje glavno pitanje u vezi quatro LNBa i zato sam ga i postavio, al očito neki pate od viška vremena... Uglavnom, ja se neću više osvrtati na ovo.

Kako bi onda bilo najbolje koristiti mjerni instrument kod quatro LNBa pošto svaki izlaz prosljeđuje određene ferkvencije, ponijeti gore kod antene multiswitch pa direkt u njegov izlaz spojiti instrument ? Ili postoji jednostavniji način?
    • Quatro LNB kako je pokazano i na slici ima 2 izlaza s H (low i high) i 2 izlaza s V (low i high).
      Tako instrumentom i trazis. Znaci prikljucis na bilo koji izlaz od LNB-a i na jednom djelu frekvencija ces imati signal, nastelas na najjace.
      Satelitska funkcionira na sledeci nacin:
      Donji opseg horizontala ili vertikala kao polarizacija (niske frekvencije)
      Gornji opseg horizontala ili vertikala kao polarizacija (visoke frekvencije).
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Postavljanje satelitske antene

Ok hvala, shvatio sam to prije koji dan kad sam to sve podešavao, mislio sam da mozda postoji nacin da sve frekvencije mogu odjednom ispitivati na instrumentu tj bez prebacivanja onih izlaza sa lnba. To je u biti i nebitno jer ako imam dobar signal npr na LV frekvencijama i na ostalima je jednako

Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Iwoo wrote:

Ok hvala, shvatio sam to prije koji dan kad sam to sve podešavao, mislio sam da mozda postoji nacin da sve frekvencije mogu odjednom ispitivati na instrumentu tj bez prebacivanja onih izlaza sa lnba. To je u biti i nebitno jer ako imam dobar signal npr na LV frekvencijama i na ostalima je jednako

mozes ako instrumenat prikljucis na jedan od vise izlaza iz preklopnika, tad nije vazno kakav je lnb
      Topfield TF7700HD PVR
      Smartmeter S20 HD
      Dr.HD 1000S
      Android Box 4.2.2