Pinned E2 Ex YU settings panel plugin final

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zgodan uradak, ali bilo bi zgodno napisati neoliko informacija:
      - cemu to sluzi? (ubacivanje, odrzavanje ili oboje)
      - koji su to sh4 a koji mips receiveri? Ima li jos koji procesor?
      - ima li tu samo exYu programa ili je poanta u exYu autorima lista?

Sta je to Magnum? Jel to nesto vezano uz DM500 ili univerzalno?

The post was edited 1 time, last by NenadX ().

• SATmax wrote:

/tmp je privremena mapa i instalirati plugin pa restart GUI.

Ako si ubacio plugin ( a tako si i naveo u postu ) pa restart GUI, plugin se izbrisao iz /tmp mape i naravno da ga nema tu više pa samim time nemaš što ni instalirati iz iste.

Probao sam i tako, ali opet, čim krene instalacija, iskoči "ipkg error status: collected errors.
    • NenadX wrote:

Zgodan uradak, ali bilo bi zgodno napisati neoliko informacija:

NenadX wrote:

Zgodan uradak, ali bilo bi zgodno napisati neoliko informacija:

Unos lista programa u prijemnik od najpoznatijih E2 Ex YU settings maker-a putem daljinskog upravljača. Otvori plugin i vidi nazive stvaralaca lista pa će biti sve jasno o kome se radi.

Magnum je brand kolege Daconi kojim naziva svoja sučelja za E2 prijemnike.
      Kamen, krš i maslina
      vino, ganga, Neretva
      sve to ima zemlja ta
      moja Hercegovina.
    • avdo06 wrote:

SATmax wrote:

/tmp je privremena mapa i instalirati plugin pa restart GUI.

Ako si ubacio plugin ( a tako si i naveo u postu ) pa restart GUI, plugin se izbrisao iz /tmp mape i naravno da ga nema tu više pa samim time nemaš što ni instalirati iz iste.

Probao sam i tako, ali opet, čim krene instalacija, iskoči "ipkg error status: collected errors.

Onda je problem u tvom Image-u ili u najgorem slučaju HW prijemnika.
      Kamen, krš i maslina
      vino, ganga, Neretva
      sve to ima zemlja ta
      moja Hercegovina.
    • navi wrote:

plugin je odličan i svi ga želeli imati, ali....

nekoliko vlasnika DM800 HD javilo je, da im plugin ne radi, pa treba im vjerovati, da možda plugin nije "univerzalan" za sve prijemnike sa E2.

Ja imam Nesesis 2.6 i plugi mi isto ne radi.

Možda bi bilo dobro, da se jave vlasnici DB800 HD i kažu svoja iskustva.

Pozdrav.

navi wrote:

nekoliko vlasnika DM800 HD javilo je, da im plugin ne radi, pa treba im vjerovati, da možda plugin nije "univerzalan" za sve prijemnike sa E2.

Pozdrav.

navi wrote:

Pozdrav.

Plugin je univerzalan za sve E2 prijemnike. Problem može biti u Image-u ili u HW-u prijemnika. Ukoliko zadovoljava sve uvjete plugin će raditi bez problema. Preferiram da probaš ubaciti OpenPLi E2 Image pa vidi jeli radi. Osobno sam ga na istom Image-u isprobao na nekoliko tipova E2 prijemnika i svi rade 100%.
      Kamen, krš i maslina
      vino, ganga, Neretva
      sve to ima zemlja ta
      moja Hercegovina.
    • Potvrdjujem i potpisujem da plugin radi bez problema. Vjerovatno ( oni koji imaju problem sa zelenim ekranom ) je nedostatak memorije u Flash-u pa topla preporuka koristiti Flashexpander plugin i USB stick ili HDD.
      Kamen, krš i maslina
      vino, ganga, Neretva
      sve to ima zemlja ta
      moja Hercegovina.

The post was edited 1 time, last by SATmax ().

• Ovim putem obaviještavam sve korisnike E2 ExYU settings panel plugina da nije problem do vas nego do hosting tvrtke čiji link vodi do servera gdje je smiješten plugin i liste programa. Naime, u tvrtci koja ga hostira dogodilo se ono što smo svi ovih dana gledali na vijestima a to su katastrofalne poplave i veliki dio opreme je na žalost uništen. Činimo sve napore da osposobimo ponovo link ka serveru sa pluginom i čim to odradimo biti ćete obaviješteni.

Unaprijed se ispričavamo ukoliko ste imali neugodnosti ali viša sila je uzrok problema.
      Kamen, krš i maslina
      vino, ganga, Neretva
      sve to ima zemlja ta
      moja Hercegovina.
    • Pridružujem se željama olege Crnog@....svako dobro.
      Pioneer PDP506XE,Zgemma H2H,Optibox 2800,Lnb twin smart titanijum,Triax90,Pioneer VSA-AX10Ai,Pioneer DV 989AVi,Pioneer DVR 545HX, Philips SBC-HD1502U Cineos. LED Samsung UE40F7000,MyGica ATV 1900AC,Philips SBC-HD1502 Cineos,OP105,7xAlps LNB+motor,Zgemma H2H. LCD Philips 32PF7331,DM 800SeV2,Yamaha RX-V595aRDS,Philips SBC-HD1502 MachLine,MyGica ATV 582. CRT Panasonic TX-32PH40F/P,Panasonic NV-HD650,Yamaha DVD8795,Zgemma H2H
    • Obaviještavamo sve korisnike E2 ExYU settings panel plugina da je isti ponovo online. Riješeni problemi sa serverom i hostingom te je spreman za download E2 lista programa najboljih ExYU kreatora.

Isprika svim korisnicima plugina ako su imali neugodnosti proteklih dana kod downloada ( crash E2 ).

Uživajte u download-u lista programa sa E2 ExYU settings panel plugin servera.

SATmax TEAM
      Kamen, krš i maslina
      vino, ganga, Neretva
      sve to ima zemlja ta
      moja Hercegovina.